Řešení prosvětlení chodby nebo šatny

Přirozené světlo promění tmavé a opomíjené části  vašeho domova v přívětivý “vítající” prostor. Proč ve  dne hledat vypínač anebo riskovat úrazy, když  světlovod prosvětlí vaši vstupní halu, chodbu i schodiště? Přivedením denního světla doprostřed  dispozice snížíte potřebu svícení a příznivě naladíte  svou psychiku.


VELUX doporučuje

SVĚTLOVODY PRO ŠIKMÉ I PLOCHÉ STŘECHY                 
Se světlovodem VELUX přivedete denní světlo až do nejtmavších míst domu. Je schopen přenášet sluneční i měsíční světlo skrz střechu dolů do místnosti na vzdálenost až 6 metrů. K dispozici jsou dvě velikosti a varianty pro šikmou i plochou střechu.

LED OSVĚTLENÍ
Do jakéhokoli typu světlovodu lze snadno domontovat nosič LED diodového osvětlení. Světlovod tak využijete nejen ve dne, ale i jako zdroj světla v noci.

PRODLUŽOVACÍ DÍL
Denní světlo je ve světlovodu přenášeno pevným tubusem, který lze prodlužovacími díly prodloužit až do délky 6 metrů.


TWR – světlovod do šikmé střechy

ZTL – nosič LED diodového osvětlení

ZTR – prodlužovací díl

Vzorová řešení pro vaši inspiraci

Více informací
Přirozené světlo tam, kde byste ho nikdy nečekali

Přirozené světlo tam, kde byste ho nikdy nečekali

Světlovody VELUX umožňují vnést přirozené světlo do těch míst, kde tradiční střešní okna nelze použít. Naše rentabilní „tunely“ poskytují i při zatažené obloze tolik světla, jako klasická 60wattová žárovka.

Více informací
Úplně nový domov

Úplně nový domov

Díky skupině střešních oken VELUX s horním ovládáním se tento víceúrovňový prostor otevře a vzniknou v něm fantastické světelné efekty. Světlo kaskádovitě padá schodištěm dolů a obyčejný, funkční prostor mění na ukázkové dílo.

Více informací
Přirozené světlo tam, kde byste ho nikdy nečekali

Přirozené světlo tam, kde byste ho nikdy nečekali

Některé vnitřní prostory, například vchody a haly, jsou bez přístupu přirozeného světla – nebo bez možnosti použití střešních oken – často temné a nepřívětivé. Ale pomocí našich inovativních světlovodů můžete vpustit dostatek denního světla a čerstvého vzduchu a zároveň tyto všední prostory proměnit v něco neobyčejného.
Více informací
Uvítání při denním světle

Uvítání při denním světle

Světlík VELUX je skvělý způsob, jak každému prostoru pod plochou střechou vtisknout nový rozměr. Tato hala umístěná uprostřed domova je nyní jasnějším, přívětivějším prostorem, který využívá všech výhod přirozeného světla.