Více informací
Nápady do dětských pokojů – Maximalizace prostoru

Maximalizace prostoru

Skvělou cestou, jak vytvořit v pokoji teenagera prostor navíc, je patrová postel. Použitím tří velkých střešních oken, jejichž cílem je místnost prosvětlit, získáte prostor, který je otevřený, příjemný a vždy prosycený čerstvým vzduchem. Jedno okno je umístěno vysoko, aby denní světlo dosáhlo až ke vzdáleným stěnám a do rohů. Jedná se o střešní okno VELUX INTEGRA®, které se otevírá pomocí inovativního dálkového ovladače.

Nápady do dětského pokoje
Více informací
Nápady do dětských pokojů – Víc denního světla než dosud

Víc denního světla než dosud

Střešní okna VELUX poskytují díky svému úhlu a umístění v šikmé střeše víc světla než tradiční vikýřová okna. Dvojitá zatemňující roleta VELUX je vlastně zatemňující roleta a plisovaná roleta spojená do jedné jednotky a snadno se používá. Nabízí to nejlepší z obou: úplné zatemnění v kteroukoli dobu a měkké rozptýlené přirozené světlo po celý den.

Inspirace pro dětský pokoj
Více informací
Nápady do dětských pokojů – Jednoduché řešení

Jednoduché řešení


Stačí jediné střešní okno VELUX, a do dětského pokoje v horním patře dostanete spoustu světla. Praktické horní ovládání našeho standardního střešního okna umožňuje snadné otevírání, i když přímo pod oknem stojí nábytek. Bezúdržbové okno se nemusí čistit ani přetírat – ale můžete ho otírat měkkým vlhkým hadříkem.
Nápady a inspirace do dětského pokoje
Více informací
Nápady do dětských pokojů – Maximálně využijte svůj prostor

Maximálně využijte svůj prostor

Dětský pokoj je hnízdečko, kde se odehrávají nejrůznější činnosti. Neslouží jen ke spaní, ale také se zde scházejí kamarádi a společně si hrají. V takové herně zajistí správné množství přirozeného světla a čerstvého vzduchu praktické střešní okno s horním ovládáním. Zvenku je namontována markýza, která poskytuje tepelnou ochranu.