Více informací
Nápady do koupelny – Prosluněný začátek dne

Prosluněný začátek dne

Řadou střešních oken VELUX se tato koupelna v horním patře – a také sprcha – zalije slunečními paprsky. Horní okno je mimo dosah, a proto je zde osazeno elektricky ovládané střešní okno VELUX INTEGRA®. Můžete ho naprogramovat na větrání místnosti, i když nejste doma – a když začne pršet, automaticky se zavře. Obě okna mají bezúdržbovou polyuretanovou úpravu a jsou opatřena trvanlivými žaluziemi VELUX odolnými proti vlhkosti.

Nápady do koupelny
Více informací
Nápady do koupelny – Přirozené světlo úplně všude

Přirozené světlo úplně všude

Světlovody VELUX umožňují vnést přirozené světlo do každého koutu domova – dokonce i do těch míst, kde tradiční střešní okna nelze použít. Tyto rentabilní „tunely“ poskytují i při zatažené obloze tolik světla, jako klasická 60wattová žárovka. Exteriérový design odpovídá designu ostatních výrobků VELUX.

Nápady do koupelny II
Více informací
Nápady do koupelny – Koupel v záři slunečních paprsků

Koupel v záři slunečních paprsků

Světlík VELUX je skvělý způsob, jak každé místnosti pod plochou střechou vtisknout nový rozměr. Ať už je tedy jediným řešením, jak do místnosti dostat přirozené světlo, střešní okno, nebo chcete vytvořit světlejší, otevřenější prostor v místnosti s fasádními okny, pak jsou ideální volbou právě světlíky.

Nápady do koupelny
Více informací
Nápady do koupelny – Chvíle ticha

Chvíle ticha

Čerstvý vzduch a denní světlo prostoupí celou koupelnu a vy zažijete nádherné okamžiky ticha a soukromí. Pro horní okno bylo použito střešní okno VELUX INTEGRA® na dálkové ovládání. Můžete ho naprogramovat na větrání místnosti, i když nejste doma, a na automatické zavření, pokud začne pršet. Obě okna mají bezúdržbovou polyuretanovou úpravu a jsou opatřena trvanlivými žaluziemi VELUX odolnými proti vlhkosti.
Nápady VELUX do koupelny
Více informací
Nápady do koupelny – Prosluněná koupelna

Prosluněná koupelna

Bílá bezúdržbová polyuretanová úprava střešních oken VELUX ideálně chrání silné dřevěné jádro před vlhkostí. Bílá úprava místnost prosvětlí a slunce tak zalije celý prostor.