Více informací
Nápady do kuchyně – Inovativní řešení pro ploché střechy 

Inovativní řešení pro ploché střechy

Domy s plochou střechou jsou uprostřed často temné, a proto ideální cestou, jak dovnitř dostat přirozené světlo a otevřít celý prostor, jsou střešní okna navržená do plochých střech. V tomto případě se použitím dvou světlíků VELUX podařilo proměnit centrálně položenou kuchyň na světlý, příjemný prostor pro společné rodinné stolování a posezení s přáteli.

Nápady do kuchyně
Více informací
Nápady do kuchyně – Recept na nádhernou kuchyň

Recept na nádhernou kuchyň

Dvě okna osazená vysoko na stropě prozáří kuchyň denním světlem a otevřou celý prostor. Jejich přínosem je nejen to, že zajišťují optimální množství světla pro vaření, ale také z domu odvádějí páru, kouř a pachy z vaření. Tato střešní okna VELUX INTEGRA®, která jsou mimo dosah, můžete otevírat a zavírat pomocí praktického dálkového ovladače.

Inspirace do kuchyně od VELUX – nápady
Více informací
Nápady do kuchyně – Maximálně využijte svůj prostor

Vaše okno do světa

Střešní okna díky svému úhlu vpouštějí dovnitř mnohem víc světla než tradiční vikýře. V tomto případě se kuchyň díky skupině střešních oken VELUX rozjasní a působí mnohem prostorněji.
Nápady do kuchyně
Více informací
Nápady do kuchyně – Zdravější vnitřní klima 

Zdravější vnitřní klima

Skupina střešních oken VELUX osazená vysoko na stropě zajišťuje skvělé, rovnoměrné osvětlení celé kuchyně. Tato střešní okna VELUX INTEGRA®, která jsou mimo dosah, můžete otevírat a zavírat pomocí našeho dotykového dálkového ovladače.
Více informací
Nápady do kuchyně – Každý den zářivější

Každý den zářivější

Střešní okno VELUX INTEGRA® osazené vysoko na stropě je zdrojem hojného, rovnoměrného denního světla v celé kuchyni. Pokud je to možné, doporučujeme umístit střešní okna nad pracovní plochu a jídelní prostor. Zajistíte si tak optimální osvětlení a ventilaci tam, kde je to nejvíc potřeba.
Více informací
Nápady do kuchyně – Nejlepší výhled ve městě

Nejlepší výhled ve městě

Díky skupině střešních oken VELUX® zaplaví tuto kuchyň v horním patře množství přirozeného světla – a bonusem je fantastický výhled. Všechna okna mají praktickou bezúdržbovou polyuretanovou úpravu a jsou opatřena nízkoúdržbovými žaluziemi VELUX odolnými proti vlhkosti, které jsou dokonalým řešením pro koupelny a kuchyně.