Více informací
Nápady do obývacího pokoje – Zdvojnásobte množství světla – a svůj výhled

Zdvojnásobte množství světla – a svůj výhled

Chcete-li mít skvělý výhled a ještě víc světla v obývacím pokoji, namontujte střešní okna po dvojicích. Solární střešní okna VELUX INTEGRA® lze otevírat a zavírat pomocí dotykového dálkového ovladače, což je naprosto pohodlné a praktické. Pro udržení příjemné teploty v horkých, slunných dnech můžete na vnější stranu oken namontovat průsvitné solární markýzy VELUX INTEGRA®.

Část 2 – nápady do obývacího pokoje
Více informací
Nápady do obývacího pokoje – Rozjasněte si den

Rozjasněte si den

Dvojicí střešních oken VELUX INTEGRA® se tento obývací pokoj v horním patře otevře a prostor získá novou jiskru. Střešní okna VELUX INTEGRA® můžete otevírat dokonce i ve chvíli, kdy si hovíte na pohovce – díky našemu dálkovému ovladači, kterým snadno nastavíte veškeré doplňky VELUX INTEGRA® v interiéru i v exteriéru.

Nápady do obývacího pokoje
Více informací
Nápady do obývacího pokoje – Komfort a praktičnost

Komfort a praktičnost

Série oken, která jsou osazena do tohoto vysoko se vznášejícího stropu, prostor rozjasňuje a přináší denní světlo do každého koutu v místnosti. Pro tuto polohu mimo dosah byla ideální volbou střešní okna VELUX INTEGRA®, protože je lze otevírat a zavírat pomocí dotykového dálkového ovladače. A díky jedinečnému dešťovému senzoru se v případě deště automaticky zavřou.
Nápady do obývacího pokoje
Více informací
Nápady do obývacího pokoje – Skvělá kombinace střešních oken VELUX

Skvělá kombinace střešních oken VELUX

Díky skupině čtyř střešních oken VELUX je tento obývací pokoj v horním patře zalit množstvím přirozeného světla – a bonusem je fantastický výhled do zahrady a na oblohu. Dvě střešní okna s horním ovládáním v kombinaci s vertikálními okenními prvky s horním ovládáním, které se otevírají dovnitř, umožňují praktické ovládání.