Připojte se k nám

Čeká vás světlá budoucnost

VE VAŠEM OKOLÍ JSOU VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA – ČESKÁ REPUBLIKA
Objevte pracovní příležitosti ve vašem okolí.

Postup podání žádosti

Před sepsáním žádosti si pozorně přečtěte pracovní inzerát. Pokud vás daná pozice zajímá a myslíte si, že se na ni hodíte, neváhejte o ni zažádat! K tomu použijte odkaz na žádost v příslušeném pracovním inzerátu. Kvalitní žádost je obvykle krátká a věcná, přičemž nastiňuje váš profesní a osobní profil a motivaci připojit se k nám na pozici, o kterou se ucházíte. Máte-li obecné otázky k náborovému řízení na jedno z našich pracovišť, projděte si sekci nejčastějších dotazů. Najdete v ní odpovědi na nejčastější dotazy uchazečů.
Mohu se ucházet o více než jednu pozici najednou?
Dostáváte nevyžádané žádosti?
Musím psát test?
Jak zjistím, že společnost VELUX obdržela mou žádost?
Jak odešlu svou žádost?
Jak bude probíhat vyhodnocení mé žádosti?
Jak se mám připravit na pohovor?
V jakém jazyce mám napsat svou žádost?
Co je potřeba k získání pracovní pozice ve společnosti VELUX Group?
Jakou úroveň znalosti angličtiny požadujete?
Dva lidé stojící v hale

Nadace zaměstnanců

Ve společnosti VELUX Group věříme v dobrou péči o naše zaměstnance. Jako jeden z nástrojů používáme nadaci zaměstnanců, jejímž prostřednictvím se snažíme zajistit dobré podmínky pro všechny zaměstnance ve skupině VKR.
Seznamte se s několika budoucími kolegy
Jestliže existuje jediná věc, ve které vynikáme, pak jsou to lidé, kteří u nás pracují.

Jak Marie posouvá udržitelnost na další úroveň

Změna, výzvy a nové nápady jsou důležitou součástí společnosti VELUX. Stejně to má i Marie. Se zkušenostmi v oblasti udržitelného lesního hospodářství uplatňuje svou vášeň pro dřevo a přírodu, díky které je společnost VELUX každým dnem udržitelnější – zejména díky oběhovosti, která znamená snížení spotřeby nezbytných zdrojů a jejich maximální opětovné využití.

Dvě prosté věci, které pro Clause znamenají všechno

Když jsme se zeptali Clause, co jej stále přivádí do práce, odpověď shrnul do dvou bodů: „Zaprvé jsou to lidé, kteří zde pracují. Je mezi námi zvláštní důvěra a pouto. Zadruhé je to skutečnost, že dobrý nápad může přijít odkudkoli a každý je nabádán, aby se vyjádřil – já to rozhodně dělám. Možná proto dnes pracuji jako dobrá spojka mezi produkčním a vývojovým týmem.“

Pro studenty a absolventy

Pokud ještě studujete nebo jste nedávno absolvovali, mohla by vás zajímat skvělá příležitost k dalšímu rozvoji ve společnosti VELUX Group. Své kompetence můžete rozšířit při studentské brigádě, odborné přípravě, stáži nebo třeba psaní projektu či diplomové práce ve spolupráci s námi.
Právě nyní jsou volné tyto nadějné pracovní pozice
Společnost VELUX Group nabízí mnoho příležitostí: od výzkumu, vývoje a výroby až po management a prodej. Jsme si téměř jisti, že je některá z nich právě pro vás. Proč se tedy rovnou nepodívat?