Velux zaměstnanci Česká republika
Velux zaměstnání
BKR ČR ve Vyškově

VELUX v České republice

Práce ve společnosti VELUX

Přinášíme světlo do života - takto lze ve zkratce charakterizovat skupinu VELUX.

Naše výrobky vytvářejí zdravé interiérové prostředí a naše pracoviště dávají lidem příležitost růst.
Každý - od výrobní haly až po přední linie prodeje - může přijít s nápadem na nový výrobek anebo proces a dotáhnout ho dál.
Tímto způsobem dosahujeme fantasických řešení a rozvíjíme nadějné talenty.
Tak jako v jakékoli jiné firmě, i naše podnikání závisí na lidech, kteří pro nás pracují.
Zaměstnanci, kteří jsou oddaní tomu, co dělají a kteří přichází s novými nápady a disponují schopnostmi pro jejich uskutečnění jsou pro nás klíčoví.

Avšak zápal a inovativní myšlení vyžadují pro další rozvoj ty správné podmínky. A to je to, co chceme poskytovat.

Naše pracoviště

Mapa České republiky se závody VELUX
Společnost VELUX vlastní výrobní závody v 11 zemích světa a obchodní společnosti v téměř 35 zemích. Jako taková patří k nejsilnějším společnostem v oblasti průmyslu stavebních hmot na světě. Její výrobky se prodávají ve většině zemí světa. Skupina VELUX zaměstnává přibližně 10 000 zaměstnanců. Podstatnou částí filosofie společnosti VELUX je snaha podporovat společenské dění a pomáhat potřebným. K tomu slouží nadace VELUX, kdy konkrétně nadace VILLUM FONDEN působí i na území České republiky. 

Skupina VELUX za sebou má více než sedmdesátiletou historii a je i dnes, poměrně unikátně, stále rodinným podnikem. Vlastníkem je společnost VKR Holding A/S, která je plně v majetku zakladatele společnosti a jeho rodiny. V letošním roce navíc společnost VELUX slaví výročí 25 let na českém trhu, bez nadsázky tak již čtvrt století zvelebuje česká podkroví.


  VELUX Česká republika, s.r.o.
Sokolova 1d
619 00 Brno

tel.: 531 015 511 
e-mail: info.v-cz@velux.com


VELUX Česká republika, s.r.o. je prodejní a marketingová organizace, která letos slaví výročí 25 let na českém trhu.

 BKR ČR, s.r.o.

BKR ČR ve Vyškově
 
Výrobní závod VELUX
Tovární 2
682 01 Vyškov
Tel.: 517 543 500

 

Kontakt pro zájemce o zaměstnání: +420 601 314 535, +420 601 314 537

Ve Vyškově vyrábíme dekorativní, zastiňující a elektroovládací doplňky ke střešním oknům VELUX. Jsme součástí Skupiny VELUX, která tato okna vyvíjí, vyrábí a prodává po celém světě. V roce 2018 oslavíme 20. výročí od otevření první haly.

Pracujeme na 3 areálech:
- V areálu DSP vyrábíme zcela zatemňující rolety, zastiňující rolety, plisované rolety, žaluzie, sítě proti hmyzu, venkovní markýzy.
- V areálu Elektro vyrábíme ovládací doplňky na elektrický a solární pohon – motorky na ovládání rolet a žaluzií, motorky na otevírání oken, ovladače k motorkům.
- Součástí tohoto areálu je hala ALU, kde vyrábíme hliníkové komponenty k doplňkům.

Z distribučního centra V-LOG expedujeme finální výrobky kamionovou dopravou po České republice i do celé Evropy.

BKR ČR, s.r.o.

 

 

Vývojové středisko elektroniky

BKR ČR, s.r.o.
Technická 15
616 00 Brno


Vývojové oddělení elektroniky vzniklo pod BKR ČR, s. r. o. ve Vyškově v roce 2007. Úzce spolupracujeme s mateřskou společností v Dánsku. Vyvíjíme a testujeme elektroniku pro otvírače oken, pohony rolet, markýz, žaluzií a další speciální příslušenství s ohledem na energetickou úspornost a ekologickou nezávadnost výroby. V roce 2012 jsme se přestěhovali do Brna.

Zašlete nám životopis

10 důvodů, proč pracovat s námi v BKR ČR, s.r.o.

Pomáháme lidem zdravě bydlet

Vyrábíme estetické a funkční okenní doplňky, které jsou elegantním a komfortním pomocníkem v domácnosti. Umožňují zdravé, ekonomické a příjemné bydlení.

Dbáme na bezpečnost

Bezpečnost zaměstnanců je na prvním místě. Zavázali jsme se dodržovat přísná bezpečnostní kritéria při výrobě. Pořádáme pravidelná školení. Diskutujeme a vyhodnocujeme rizikové situace.

Jsme světoví

Jsme jednička na světovém trhu se střešními okny. Aktuálně máme výrobní závody v 9 a obchodní zastoupení ve 40 zemích. Naše produkty vyvážíme k zákazníkům po celém světě.

Pomáháme zaměstnancům

Prostřednictvím Zaměstnanecké nadace VELUX můžeme finančně podpořit zaměstnance, kteří se ocitnou v tíživé životní situaci např. vlivem nemoci. Nadace přispívá také na studium dětí nebo zájmové či neziskové organizaci, s níž jsou zaměstnanci nějak spojeni.

Rozrůstáme se

První halu na výrobu doplňků jsme ve Vyškově otevřeli v roce 1998. Od té doby jsme se rozrostli o další 3 výrobní haly, distribuční centrum a vývojové oddělení elektroniky. Na základě naší strategie plánujeme další rozvoj, a proto do našeho týmu se zhruba 430 zaměstnanci hledáme nové kolegy.

Oceníme dobrý nápad

Náš cíl je neustále se zlepšovat – i drobný podnět může mít významný vliv na fungování výroby.  Proto se k nim nestavíme zády, ale naopak je uvítáme a jejich autory oceníme.

Chováme se k sobě s respektem

Vzájemný respekt patří mezi ústřední hodnoty naší firemní kultury. Chováme se k druhým tak, jak chceme, aby se oni chovali k nám. Jsme otevřeni názorům, podnětům a přáním zaměstnanců. 

Dáváme příležitost se rozvíjet

Záleží nám na tom, aby se každý zaměstnanec mohl a chtěl rozvíjet. Rosteme se zaměstnanci, kteří mají motivaci na sobě pracovat. Mimo odborné profesní vzdělávání nabízíme hrazené kurzy angličtiny.

Chráníme přírodu

Třídíme odpad, šetříme energie a neplýtváme přírodními zdroji. Vlastníme certifikáty mezinárodních standardů ochrany životního prostředí. Fandíme udržitelnému bydlení.

Pracujeme v čistém a příjemném prostředí

Na halách máme čisto a žádný hluk. Posloucháme rádio a navzájem se slyšíme. O přestávkách můžeme odpočívat v příjemném prostředí uprostřed zeleně. 
 

BKR ČR politiky