Volné pozice

Vždy se snažíme zaplnit volné pracovní pozice lidmi, kteří jsou talentovaní a mají touhu růst s námi.

Objevíte-li pozici, která odpovídá vaší kvalifikaci a vašim ambicím, uvítáme vaši zprávu.

Název pozice  Místo Datum zveřejnění 
V současné době nenabízíme žádné volné pozice

Jak žádat o místo?

1. Žádost

Odešlete stručný a přesný životopis a dopis se žádostí o místo. 

2. Pohovor

Pohovor se obvykle skládá ze dvou schůzek. 

3. Dokonalé spojení

Pro dané místo, tým a naši společnost najdeme toho nejlepšího uchazeče. 

Otázky a odpovědi

Hledáme ty, kdo chtějí něčeho dosáhnout – kdo chtějí vtisknout svou pečeť ambicióznímu komerčnímu a ekologickému programu. Jelikož jsme globální organizace, měli byste být schopni uvažovat mezinárodně a spolupracovat s kolegy napříč profesními a národními hranicemi. Celá naše společnost stojí na hodnotách skupiny VELUX . Jimi se řídí náš způsob podnikání a způsob naší spolupráce. S našimi hodnotami se musíte dokázat ztotožnit a musíte je uvádět do života při jednání s kolegy, zákazníky a dodavateli.
Jazykem naší firmy je angličtina. Pokud se ucházíte o pozici administrativního nebo akademického pracovníka, očekáváme, že vaše znalost angličtiny bude na vysoké úrovni, protože budete komunikovat s kolegy z různých zemí.
Jazykem naší firmy je angličtina, a proto žádost o zaměstnání by obvykle měla být v angličtině. Pokud se ale ucházíte o místo v některé z našich místních výrobních nebo prodejních společností, může být v inzerátu s nabídkou zaměstnání uvedeno, že žádost lze napsat v místním jazyce.
Pro pozice administrativních nebo akademických pracovníků přijímáme pouze online žádosti. Když se podíváte na inzerát, zjistíte, jak můžete svou žádost načíst.
Jakmile žádost odešlete, automaticky obdržíte potvrzení, že jsme ji přijali. Pokud toto potvrzení nedostanete, zkuste svou žádost zaslat znovu nebo kontaktujte oddělení HR [všeobecná e-mailová adresa HR].
Pro každou inzerovanou pozici provádíme kompletní přijímací řízení, abychom měli jistotu, že pro danou práci najdeme toho nejlepšího uchazeče. Postup se může lišit v závislosti na pozici a organizační složce, o které se ucházíte. Přijímací řízení obvykle provádí manažer náboru ve spolupráci s oddělením HR. Přijímací řízení je pečlivě navrženo s cílem zajistit, že všichni uchazeči budou posuzováni spravedlivě a na základě rovnosti. Klíčovou prioritou pro nás je, aby všichni uchazeči měli dobré zkušenosti. Až nám pošlete svůj životopis a žádost, manažer náboru a obchodní partner v oblasti HR prozkoumají váš profil, aby se ujistili, že váš osobní i profesní profil odpovídají kritériím na pozici, o kterou se ucházíte. Jakmile určíme ty uchazeče, kteří jsou nejvhodnější, kontaktujeme každého z nich přímo – telefonicky nebo mailem – a pozveme ho na pohovor.
Uvítáme, když se ve skupině VELUX budete ucházet o víc pracovních míst, nejen o jedno. Pošlete nám žádost pro každou pozici a nezapomeňte v každé z nich uvést titul/lokalitu další pozice, o kterou se ucházíte.
V případě většiny pozic akademických nebo administrativních pracovníků používáme hodnocení osobnosti a způsobilosti. Tato hodnocení pak slouží jako základ pro rozhovor o vašem přístupu k pověřením a profesionálním chování a přístupu. Svá hodnocení vždy opíráme také o pohovor.
Patříte-li k uchazečům pozvaným na pohovor, pak máte kvalifikaci, kterou hledáme – a váš profil nás zaujal. Nadešla tedy chvíle, abychom se setkali. Pohovor je příležitostí k tomu, abychom se vzájemně víc poznali. Vy budete mít možnost říct nám něco víc o sobě – a také proč byste rádi pracovali ve skupině VELUX. A my budeme mít příležitost povědět vám víc o naší společnosti a o pracovním místě – co nabízíme a co od vás očekáváme. Na pohovory rádi vzpomínáme jako na příjemná setkání, při nichž mají obě strany možnost zjistit, zda si vzájemně vyhovují. Nejdůležitější tedy je, abyste byli sami sebou. Protože vás chceme poznat.
Žádosti přijímáme pouze přes náš systém náborů. Doporučujeme, abyste si udržovali přehled o aktuálních pracovních nabídkách VELUX zde na našich internetových stránkách a raději neposílali nevyžádané žádosti.