Healthy Home Academy 2018

Přijďte se přesvědčit, že pojem Internet of Things skutečně existuje a má zásadní vliv na kvalitu vnitřního prostředí v budovách. Poptávka po efektivních a smart řešeních v budovách, kde žijeme a pracujeme, je stále silnější. Diktuje ji životní styl současné „indoor“ generace, která tráví až 90 % času v interiéru.

Hlavním tématem Healthy Home Academy 2018, je zdravé vnitřní prostředí z pohledu automatizovaných řešení chytré domácnosti.

  • Do problematiky chytré domácnosti v podání Apple HomeKit zasvětí svým osobitým způsobem návštěvníky Petr Mára.
  • Představíme novinku roku 2018 VELUX ACTIVE – inteligentní řízení ventilace a stínění pomocí senzorů.
  • S ověřenými podněty, jak si udržet zdraví i pracovní nadšení nás seznámí PhDr. Marian Jelínek, PhD., známý hokejový trenér, kouč, manažer, pedagog a spisovatel.

Program

14:00 – 15:30 Krátké přednášky

Téma Mluvčí 
 Vnitřní prostředí a zdraví  MUDr. Richard Imrich, DrSc.
 Indoor generation   Ing. arch. Klára Bukolská
 Apple HomeKit – Chytrá domácnost podle Apple
 Petr Mára
 Představení VELUX ACTIVE  Ing. Tomáš Švec
 Fenomén chytré domácnosti  anketa
 Zdravá pracovní praxe  PhDr. Marian Jelínek, PhD.   

 

15:45 – 16:45 Moderovaná panelová diskuse s přednášejícími

Zapojte se do diskuze s odborníky nejen o tom, jak zvládnout aktuální výzvu automatizace v navrhování budov. 

17:00 – 18:00 Kulaté stoly a networking

VELUX ACTIVE Live Simulator, Virtuální realita i Architect corner budou připraveny k následné diskusi doprovázené rautem.

Healthy Home Academy 2018
28.5. 2018
La Fabrika: Slévárna
Přístavní 22, 170 00, Praha 7 - Holešovice - ukázat na mapě
MHD: Tram 1, 6, 12, 14, 25

od 14:00 hodin
Vstupné 600 Kč

Healthy home academy, Tomáš Švec, Petr Mára
Healthy Home Academy, Marian Jelínek
Mluvčí

Hlavním tématem Healthy Home Academy 2018, která se uskuteční 28. 5. 2018 v Praze, je zdravé bydlení z pohledu automatizovaných řešení chytré domácnosti. Návštěvníci se mohou těšit na řadu zajímavých přednášek i přednášejících. Do problematiky chytré domácnosti v podání Apple HomeKit svým osobitým způsobem návštěvníky zasvětí Petr Mára, nejznámější odborník na Apple řešení u nás. 

Unikátní řešení spolupracující s tímto systémem představí na akci produktový manažer společnosti VELUX - Tomáš Švec. Již letos se totiž mohou čeští zákazníci těšit na jednoduché, efektivní a cenově dostupné řešení od společnosti VELUX, které nabízí řadu dalších významných benefitů.

 Přestože se doposud chytrá domácnost těšila pouze zájmu technicky zdatnějších uživatelů, nyní bude snadno dostupná pro všechny, kteří chtějí zdravě bydlet. Právě zdraví a zdravé prostředí bude rozhodujícím impulsem, proč dnes chtít chytrou domácnost.

Proč tomu tak bude, přijde se svou přednáškou věnující se fenoménu Indoor Generation vysvětlit Klára Bukolská, hlavní architektka společnosti VELUX. 
Tématu zdraví ve vztahu k pracovnímu prostředí se bude věnovat také ředitel Národního ústavu revmatických chorob na Slovensku MUDr. Richard Imrich, DrSc., který zde nabídne překvapivé závěry, se kterými se setkal během své odborné praxe v USA i na Slovensku. 

S ověřenými podněty, jak si udržet zdraví i pracovní zápal přijde návštěvníky seznámit PhDr. Marian Jelínek, PhD., známý hokejový trenér, kouč, manažer, pedagog a spisovatel, který se mimo jiné proslavil dlouholetou spoluprací s Jaromírem Jágrem. Své mnoholeté zkušenosti z vrcholového sportu dnes využívá při inspirativních přednáškách pro manažery, na vysokých školách, konferencích v Čechách i v zahraničí. Pro návštěvníky akce Healthy Home Academy si připravil řadu lifehacků, které ve svém životě využije každý z nich.

 
 
 
 
  
 
 
 
   

Prezentace z HHA 2018 ke stažení

Registrace