SEM
(Google Adwords, Bing, Seznam, Yandex apod.)

Obchodní značka VELUX jako klíčové slovo

Prodejci, kteří propagují a prodávají produkty VELUX i konkurenční produkty, si mohou zakoupit značku VELUX jako klíčové slovo pro přesměrování síťového provozu na cílové stránky, které zobrazují pouze produkty VELUX.

Prodejci, kteří propagují a prodávají produkty VELUX i konkurenční produkty, nesmí zakoupit značku VELUX jako klíčové slovo pro přesměrování síťového provozu na cílové stránky, které zobrazují jiné produkty než originální produkty značky VELUX.

Prodejci, kteří propagují a prodávají pouze konkurenční produkty, nejsou oprávněni používat obchodní značku VELUX jako klíčové slovo vůbec.

Obchodní značka VELUX v adtextech

Prodejci, kteří propagují a prodávají jak produkty VELUX, tak i konkurenční produkty, mohou používat obchodní značku VELUX v zobrazovaných adtextových URL odkazech (na subdomény), pokud tyto odkazy vedou na cílové stránky, kde jsou zobrazeny pouze produkty VELUX. Prodejci nejsou oprávněni používat obchodní značku VELUX v nadpisech ani popisech adtextových odkazů.

Prodejci, kteří propagují a prodávají jak produkty VELUX, tak i konkurenční produkty, nesmí používat obchodní značku VELUX v zobrazovaných adtextových URL odkazech, pokud tyto odkazy vedou na cílové stránky, kde jsou zobrazeny produkty jiných značek než VELUX.

Prodejci, kteří propagují a prodávají pouze konkurenční produkty, nejsou oprávněni používat obchodní značku VELUX v zobrazovaných URL odkazech.

Společnosti VELUX a Google nepřipouštějí textové úpravy, jejichž účelem je použít v adtextu obchodní značku VELUX (např. použití výrazu „žaluzie VELUX“). Skupina VELUX porušování těchto pravidel registruje a hlásí společnosti Google.

Nákupy Google (PLA)

Obchodní značka VELUX jako klíčové slovo

Prodejci, kteří prodávají a propagují produkty VELUX i konkurenční produkty, mají možnost zakoupit od společnosti Google právo používat obchodní značku VELUX jako klíčové slovo ve všech vyhledávačích a přesměrovávat tak síťový provoz na svoje obchody a webové stránky.

 
Pouze za splnění podmínek v modrém rámečku.

Texty ve službě Nákupy Google

 
Pouze za splnění podmínek v červeném rámečku.

Skupina VELUX nepovoluje prodejcům konkurenčních produktů používat obchodní značku VELUX v textech ve službě Nákupy Google (např. „Okna VELUX“). Místo toho se prodejcům doporučuje, aby pro přesměrování síťového provozu na cílové stránky zobrazující pouze konkurenční produkty používali obecný výraz (např. „střešní okna“).

Obrázky ve službě Nákupy Google

 
Pouze za splnění podmínek v červeném rámečku.

Prodejci nesmí používat originální obrázky skupiny VELUX k propagaci konkurenčních produktů ve službě Nákupy Google.

SEO

Titulky stránek, meta popisy, nadpisy/názvy, alternativní texty pro obrázky a tvorba odkazů

 
Pouze za splnění podmínek v červeném rámečku.

Prodejci, kteří propagují a prodávají konkurenční produkty, nesmějí používat obchodní značku VELUX v titulcích stránek, nadpisech/názvech, meta popisech a alternativních textech pro obrázky (např. „střešní okna VELUX“, „okna VELUX“ nebo „žaluzie VELUX“), pokud je cílem propagovat stránky, které slouží k prodeji jiných produktů než produktů VELUX.

Prodejci dále nesmí používat obchodní značku VELUX při tvorbě odkazů na stránky, které slouží k propagaci a prodeji konkurenčních produktů.