Horní nebo spodní ovládání?

Střešní okna s horním ovládacím madlem

Pomocí horního ovládacího madla můžete pohodlně otevírat a zavírat okno, i když je pod ním umístěn nábytek. Doporučujeme pro pozednice do 130 cm.

Střešní okna s klikou dole

Pomocí kliky umístěné dole můžete okno otevírat směrem ven a získáte tak panoramatický výhled.  Praktické je nechat prostor pod oknem bez nábytku. Doporučujeme pro pozednice od 130 do 150 cm.

Střešní okno na manuální nebo dálkové ovládání?

VELUX ovladař KLR Integra

Ovládejte své střešní okno na dálku

Pokud má být vaše střešní okno umístěno mimo dosah nebo pokud toužíte po absolutním komfortu, pak je řešením střešní okno VELUX INTEGRA®. Disponuje dotykovým dálkovým ovladačem, takže okno a jeho doplňky, jako jsou rolety a žaluzie, můžete ovládat odkudkoli v domě.  Vyberte si mezi elektrickým nebo solárně napájeným oknem VELUX INTEGRA®.

Obáváte se hluku dopadajícího deště?

Snižte hluk dopadajícího deště o 50 %

Všichni sníme o příjemném a pokojném spaní. Na základě výzkumu a díky inovativnímu designu se našemu týmu specialistů v oblasti akustiky podařilo vytvořit inovativní střešní okno. Toto okno redukuje hluk dopadajícího deště o 50 % v porovnání se standardním střešním oknem VELUX.

Střešní balkón

velux cabrio

Poodstupte a užijte si ten výhled

Otevřete svůj půdní prostor pomocí střešního balkonu CABRIO® a vpusťte dovnitř ještě víc denního světla a čerstvého vzduchu. 

Jedno či více střešních oken?

Získejte víc světla pomocí více střešních oken

Spojením více oken místnost pozoruhodně změníte a rozšíříte její možnosti, pokud jde o denní světlo, čerstvý vzduch a fantastický výhled. Výsledkem bude světlý, vzdušný pokoj působící prostorným dojmem.

Bezúdržbová střešní okna VELUX

Plastová střešní okna

Bílé, bezúdržbové a s jednoduchým čištěním

Významným rysem tohoto okna je jednolitý, lisovaný, bílý polyuretanový nátěr, který chrání dřevěné jádro. Okno je bezúdržbové a vodotěsné, a díky tomu se skvěle hodí do místností s vysokou vlhkostí, jako jsou koupelny a kuchyně, nebo když je požadován čistý, bílý design.

Spotřebujte méně energie

Naše střešní okna zaručují vynikající energetickou efektivnost

Naše střešní okna díky tenkým rámům, velké ploše skla a systému VELUX ThermoTechnology™ přinášejí do vašeho domova víc denního světla a tepla než dosud. V konstrukci oken používáme špičkové materiály a díky tomu se zlepšují izolační vlastnosti a vzduchotěsnost.


Svou energetickou bilanci můžete ještě zlepšit volbou některého z našich energeticky úsporných zasklení/skel, která jsou k dostání pro všechny typy našich střešních oken. Volbu takového skla budete moci provést při konfiguraci střešního okna VELUX.

Nadešel čas pro výměnu střešního okna VELUX?

Výměna starého střešního okna může mít značný vliv na výsledný efekt, kterého chcete v místnosti dosáhnout. Jedná se o překvapivě rychlý a jednoduchý postup, který rozhodně není tak nákladný, jak by se mohlo zdát.

 Vytvořili jsme průvodce, který vám pomůže vybrat pro vaši místnost to nejlepší řešení VELUX, a také vám ukáže, kam se vypravit, abyste to mohli realizovat.

Střešní okna se speciální funkcí

Nabízíme širokou škálu střešních oken VELUX, která mají speciální funkce, například okna do pasivních domů, bezpečnostní okna, úniková okna, okna s odvětráním dýmu a spoustu dalších. Kompletní řadu našich výrobků najdete zde.