Servisní balíčky VELUX

Již více než 80 let znamená značka VELUX kvalitu, péči o zákazníka a individuální řešení pro bydlení pod střechou. Samozřejmostí je tak nabízený vysoký standard služeb všem zákazníkům. 

Opravy a servis
Využijte naší sítě kvalifikovaných servisních techniků z celé republiky, kteří provedou požadovaný servis vašich oken za použití originálních náhradních dílů.

Máte starší střešní okno a víte, že...

Servis produktů VELUX

Informace z identifikačního štítku

Všechna střešní okna VELUX vyrobená po roce 1968 mají identifikační štítek, na němž jsou uvedeny přesné informace o okně.

Kontrola montáže okna a revize zařízení pro odvod kouře a tepla

Údržba střešních oken VELUX

Pro prodloužení životnosti Vašich oken VELUX doporučujeme jejich pravidelnou údržbu. Proto jsme pro Vás připravili dva balíčky,
z nichž si můžete vybrat podle Vašich potřeb.

Servis střešních oken VELUX provádějí naši certifikovaní servisní partneři. Používáme pouze originální náhradní díly VELUX. 

* Snížená sazba DPH bude uplatněna, budel-li doloženo, že se jedná o poskytnutí stavebních nebo montážních prací provedených na dokončené stavbě, pokud se jedná o stavbu pro bydlení  dle právní úpravy účinné v den uskutečnění zdanitelného plnění ve smyslu § 48 zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty nebo se bude jednat o poskytnutí služby v přenesené daňové povinnosti dle §  92a zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty.

Kontaktní formulář

Zpracování osobních údajů