Nejnovější zprávy z BKR

Školení operátorů DSP výroby

20. 5. 2024

Ve středu 3. 4. 2024 jsme uspořádali Kompetenční školení pro všechny DSP (Decoration & Sunscreenig Products) koordinátory, instruktory a senior operátory. První z těchto setkání proběhlo v minulosti u naší sesterské obchodní společnosti v Brně, nyní jsme zvolili prostory Střední Polytechnické školy na Sochorově ulici.

Přejít na článek

Sobotní výlet za muzikálem

15. 1. 2024

V sobotu jsme se vydali za kulturou. Ve Vyškově jsme nasedli do objednaného autobusu, který nás za asi půlhodinku vysadil přímo před Městským divadlem.

Přejít na článek

VELUX Man Training

29. 11. 2023

”VELUX Man” – tohle heslo se vyjímalo na tričku, které jsme si 30. 10. oblékli při příležitosti jednodenního setkání pracovníků kvality BKR ČR a kolegů VELUX ČR v Brně. Proč k takovému setkání došlo?

Přejít na článek

Hliník se nestěhuje do Humpolce 

24. 8. 2023

Začátkem června 2023 byla v BKR ČR, na areálu elektro, započata výstavba nového automatického skladu na hliníkové profily.

Přejít na článek

Když jsou s námi děti

17. 8. 2023

V BKR ČR nabízíme zaměstnancům spoustu benefitů. Jedním z těch nejoblíbenějších a hojně využívaných je příměstský tábor, který pro děti a vnoučata našich zaměstnanců organizujeme v letních měsících přímo v areálu naší firmy za pomoci instruktorů z Majáku, střediska pro volný čas ve Vyškově.

Přejít na článek

Pochod Ivany Machálkové 

25. 7. 2023

Některé události jsou v naší firmě ojedinělé a jiné se nám naopak tolik vryjí pod kůži, že je rádi opakujeme každý rok. Jednou z takových akcí je Pochod Ivany Machálkové. Jak vzniknul a proč? Na to jsem se ptala osoby nejpovolanější, našeho mistra z DSP Petra Jalůvky, který se organizace této hezké, i když malinko smutné události každý rok ujímá.

Přejít na článek

Potterovský Family Day v BKR

25. 7. 2023

Mohlo by se zdát, že Family Day už u nás proběhl tolikrát, že není co nového vymýšlet. Ale opak je pravdou! Den věnovaný dětem je každý rok v něčem stejný, osvědčený, ale v mnoha dalších ohledech je vždy nový a originální.

Přejít na článek

BKR ČR - údržba
VELUX je dobře fungující firma se zájmem o výrobu i o lidi

19. 10. 2021

Naše firma BKR ČR je součástí skupiny VELUX. Jak funguje řešení problémů ve firmě a s čím se potýká tým údržbářů při své práci? To vše vám osvětlí kolega Ilija Němec, který pracuje jako údržbář. Pan Němec se také mimo jiné zmiňuje o svém dřívějším povolání a své vášni k renovaci domu, o které možná mnozí z vás neví.

Přejít na článek
BKR ČR pomáhá

22. 7. 2021

V naší firmě jsme hrdí na to, že se nám daří iniciovat mnoho nových projektů podporujících místní komunitu. Součástí naší dánské mateřské společnosti jsou nadace, které pomáhají v různých oblastech života.

Přejít na článek
Kaizen ZIL 2021

19. 7. 2021

Se slovem Kaizen se v BKR setkal už určitě každý. Co ale přesně znamená? Na internetu se dočteme, že toto slovo pochází z japonštiny a znamená „neustálé zlepšování“. Zlepšování je určitě skvělá věc a to nejenom ve výrobním podniku, ale co si pod tím vlastně představit? 

Přejít na článek
Nakrm koš a velblouda

7. 5. 2021

I když máme zatím křídla pro společné akce přistřižená vládními protiepidemickými opatřeními, nezapomínáme dělat dobré skutky. Máme to v povaze, a když je někde potřeba pomoci, jdeme do toho. V dubnu jsme spojili dvě užitečné věci – nakrmili jsme koš i velblouda.

Přejít na článek
Den žen přinesl žluté překvapení

22. 3. 2021

Letošní mezinárodní den žen vyšel na pondělí. Pro naše milé dámy jsme tak mohli připravit malé překvapení, které si s sebou odnesly domů. Věříme, že narcisky potěšily a zpestřily první pracovní den. 

Přejít na článek
Dobročinná dávka v každém kroku

21. 1. 2021

Charitativní akce, do níž se zaměstnanci mohou zapojit kolem období Vánoc, se v BKR stala už tradicí. Letos jsme spojili síly, i když každý své sportovní úsilí obhajoval „na svém písečku“, pro neziskovou organizaci Piafa. 

Přejít na článek
PF 2021 od srdce

7. 12. 2020

Tři areály, jedna rodina. Rok 2020 byl výjimečný v obrovském objemu zakázek na pozadí ztížených podmínek vlivem pandemie. Proto jsme rádi, že za ním v prosinci můžeme udělat světlou tečku.  
Zvládli jsme to. Zafungovali jsme jako jeden tým. Přes oprávněné obavy o zdraví, domácí vzdělávání dětí, přerušení osobních kontaktů na minimum, jsme všichni měli jeden cíl. Uchránit zdraví své rodiny a nepřijít o práci jako zdroj obživy.

Přejít na článek

Vyškovská „Sochorka“ nakopne studium technických oborů


18. 6. 2020

Pomáhat zažehnout renesanci technických oborů pomůže v následujících pěti letech místní škole projekt Technology Across Generation (Technologie napříč generacemi). THE VELUX FOUNDATIONS ho podpoří významnou finanční částkou. Jeden z filantropických záměrů VELUX nadací, které vrací část zisku Skupiny VKR zpět do společnosti prostřednictvím financování užitečných projektů, reaguje na aktuální situaci na pracovním trhu ve střední Evropě. Chybí pokrývači, instalatéři, strojaři a další zástupci technických oborů.

Přejít na článek

Tváří tvář sportovní výzvě

22. 4. 2020

Pohyb jitří mysl a pomáhá překonat špatnou náladu. Když se navíc spojí s dobrým skutkem, je to ta nejlepší kombinace. Díky našim zaměstnancům, kteří přijali sportovní výzvu kolegů z brněnské obchodní pobočky VELUX, jsme také v BKR ČR přihodili do banku organizacím pomáhajícím seniorům.  

Přejít na článek

BKR podporuje zdraví svých zaměstnanců

Hlavně zdraví! Podpořeno našimi benefity

8. 1. 2020

Ve zdravém těle, zdravý duch. V roce 2020 přejeme všem hlavně pevné zdraví. Ale jak udržet tělo ve správné kondici? Abychom naše přání podpořili prakticky, děláme pro naše zaměstnance řadu příjemných „opatření“, jako jsou masáže, sauna či plavání. 

Přejít na článek

BKR ČR v krojích

Folklórní veselice pro seniory 

18. 12. 2019 

Udělat si chvilku v předvánočním shonu a připravit rozptýlení pro ty, kteří nemohou být se svými blízkými, není žádná věda. Ačkoli nejsme zdaleka profíci, nezdráhali jsme se zazpívat a zatančit babičkám a dědečkům v domově seniorů ve Vyškově, kteří nám za naše úsilí opětovali srdečné úsměvy.

Přejít na článek

Komu slušel červený koberec?

7. 11. 2019

Pár vteřin slávy za perfektně odvedenou sezónu je trochu málo. Proto jsme za odměnu všechny naše hvězdy pozvali na celovečerní filmový festival, kde jsme to řádně oslavili. Posezónní mejdan byl veselý, třpytivý a žádné boa nezůstalo doma.

Přejít na článek

BKR ČR se zapojilo do projektu Evropské unie

Šetříme přírodu s LED technologií

15. 10. 2019

S novými projekty podpoříme cíle naší energetické politiky. Jako první byl realizován projekt výměny osvětlení. Ve zbývajících dvou areálech, kde byly doposud instalovány zářivky nebo výbojky, nyní svítíme úspornou LED technologií, která snížila příkon osvětlení o 64 %. Ve skladovém prostoru jsou navíc nainstalovány snímače pohybu a všechny haly jsou vybaveny senzory, které udržují stejnou intenzitu světla za dne i v noci.

Přejít na článek

BKR ČR vyrazilo na hory

Podzimní pohoda v Bílých Karpatech 

2. 10. 2019 


Pro letošní výlet na hory jsme vybrali destinaci ležící na hranici České a Slovenské republiky. A dobře jsme udělali. Za prvé, kolegové z PBC-SK ani my z Vyškova jsme to neměli daleko. Ale především, příroda Bílých Karpat je úžasná právě na podzim.

Přejít na článek

Dětský tábor pořádaný BKR ve Vyškově

Léto patřilo v BKR dětem

22. 8. 2019 

Před týdnem jsme se rozloučili se 3. turnusem příměstského tábora konaného přímo v areálu naší společnosti. Benefit, který už čtvrtým rokem pořádáme spolu se SVČ Maják Vyškov, se nám zkrátka osvědčil. A děti si to opět užily.

Přejít na článek

Voláme po posilách do skladu

1. 8. 2019

Pomáháme lidem zdravě a příjemně bydlet. Svou zásluhu na tom má také sklad pro výrobu zastiňujících doplňků. Ostarává dvě haly, zajišťuje návoz a uskladnění materiálů a vývoz hotových výrobků do distribučního centra. Zodpovědná, pestrá práce, kterou možná právě teď ve svém životě postrádáte.

Přejít na článek

V BKR Vyškov se slavil Den dětí

Hop a trop na Family day 
10. 6. 2019 

V sobotu 1. června jsme u nás oslavili Den dětí se vší parádou. Koníci, cukrová vata, skákací hrad a hlavně skvělý program připravený zaměstnanci čekali na děti už od těch nejmenších.

Přejít na článek

Maňáskové divadlo BKR

Zářná premiéra Divadélka BéKáeRka
25. 4. 2019

S akcí, která by potěšila nemocné děti, přišli důvěrníci z DSP. Po sbírce pro azylový dům je to další ukázka iniciativy směrem k potřebným. Když se tři lidi baví o tom, jaká pohádka je oblíbená a kolik maňásků bude potřeba, čtvrtý a pátý je uslyší a ujmou se scénáře, šestý a sedmý jde náhodou kolem a zkonstruují manéž, začíná se budovat velké dílo – O perníkové chaloupce v režii Divadélka Békáerka.

Přejít na článek

Hledáme nové kolegy

23. 4. 2019

Skladový prostor, který obstarávají 4 logistici, 20 skladníků, mistr a manažerka, tvoří neoddělitelný článek řetězce vedoucího až k zákazníkovi. Právě sem nyní nabíráme nové kolegy na pozici skladník/ce a také brigádníky/ce. 

Přejít na článek

Zero Waste BKR Vyškov

Příroda nepočká, začněme ji šetřit hned
16. 4. 2019

Jednorázové plasty před vyhozením využijeme pouhých 12 minut. Jejich rozklad ale, pokud nejsou recyklovány, trvá desítky let. Vizí společnosti VELUX je být modelovou firmou ve všech směrech. Týká se to i zodpovědnosti k životnímu prostředí. Proto v BKR ČR zavádíme koncept Zero Waste a zbavujeme se postupně jednorázových plastů.

Přejít na článek

Roztáčíme kolotoč benefitů
19. 2. 2019

Za poslední dva roky jsme s benefity a akcemi pro zaměstnance pořádně zatočili. Něco jsme vyhodili, něco změnili a něco přidali. Abychom mohli i nadále pracovat na těch nejlepších podmínkách, které vás potěší, uvítáme vaši spolupráci. Které benefity využíváte a které vůbec?

Přejít na článek

 

Ocenění V. K. Rasmussena putuje do BKR
28. 1. 2019

Obdržet tuto cenu je velká čest. Po zásluze ji získávají ti zaměstnanci skupiny VELUX, kteří jsou svým přístupem, chováním a výkonem opravdu modeloví. Nominaci naší místní komise Zaměstnanecké nadace proměnila ta dánská v udělení ocenění Anně Rejtové, kvalitářce z areálu na výrobu zastiňujících rolet a žaluzií.

Přejít na článek

BKR Vyškov 4000 dní bez úrazu

4 000 dnů bez úrazu
14. 1. 2019

Bezpečnost je u nás na prvním místě, proto jsem byli velice rádi, že v pondělí 14. ledna jsme mohli oslavit 4 000 dnů bez úrazu s pracovní neschopností. 

Přejít na článek

Máte doma deváťáka? Přemýšlejte o řemesle  
10. 1. 2019

Termín podání přihlášek na střední školy se blíží. Přemýšlíte o technických oborech? Zatímco poptávka po řemeslnících zažívá boom, na straně nabídky je velká mezera. Velká příležitost prosadit se jako šikovný řemeslník.

Přejít na článek

BKR Masérna Vyškov

Masérna přímo v práci? U nás ano!
8. 1. 2019

Kdo může říct, že má masérnu přímo v práci? Každý v BKR ČR ode dneška ano. Dnešním dnem totiž spouštíme pro zaměstnance jedinečný benefit. Tak hurá se objednat!

Přejít na článek

 

Starší články