Hlavně zdraví! Podpořeno našimi benefity

8. 1. 2020 

Ve zdravém těle, zdravý duch. V roce 2020 přejeme všem hlavně pevné zdraví. Ale jak udržet tělo ve správné kondici? Abychom naše přání podpořili prakticky, děláme pro naše zaměstnance řadu příjemných „opatření“, jako jsou masáže, sauna či plavání. 

Ještě před koncem roku jsme stihli rozšířit naše sportovní benefity, u kterých se každý může zrelaxovat i protáhnout. K již zavedenému volnému vstupu na plavání v místním aquaparku a cvičení či posilování ve studiu Havaj, jsme přidali bruslení na zimním stadionu a aktivity ve znovu otevřeném Squash centru. Zaměstnanci tak mohou využít badminton, squash, powerplate, bowling a fitness s trenérem s významnou slevou. Zcela zdarma jsou skupinové lekce, stolní tenis a TRX. Hned v lednu jsme sportovní benefity obohatili znovu. Navázali jsme spolupráci s JK tenis arena, a lidé tak mohou využít kurty pro badminton a tenis a také zcela novou saunu. Dvě sportovní aktivity podle vlastní chuti každý týden, to je dobrá nabídka, co říkáte? 

Kdo není fanoušek aktivního sportu a raději volí klidnější formu povzbuzení těla, může využít masáže přímo v areálu firmy. A může si vybrat mezi masérem a masérkou. Paní masérka je zároveň i fyzioterapeutka. Zaměstnancům, kteří řeší nějaký aktuální problém, je tedy k dispozici fyzioterapie nebo rehabilitační cvičení s odbornou konzultací. To se nám velmi osvědčilo. Každého občas potrápí krční páteř nebo bolavé koleno. Od tohoto roku jsme navíc délku masáže prodloužili ze 30 na 45 minut.  

Také obecná prevence je důležitá. Na jaře jsme pořádali Dny zdraví. Zaměstnanci měli možnost nechat si změřit krevní tlak, cukr, zrak, zkontrolovat nožní klenbu a využít výživového poradenství. Na podzim jsme pak ve spolupráci s naší fyzioterapeutkou uspořádali workshop se zaměřením na postavení chodidla, což je nutným předpokladem ke správnému držení těla. Před trápením následkem chřipky chráníme naše zaměstnance očkováním proti chřipce, které zájemcům v plné výši hradíme.  

Zdroj foto: jktenisarena.webnode.cz 

Další články