Dětský den naplnila přátelská atmosféra 

29. 6. 2018
Není nad to upéct si vlastní akci a vytvořit pro své kolegy parádní odpoledne. Takové, jež v nás zanechá veselé naladění a pocit, že to všechno stálo za to. 

Dětský den v režii zaměstnanců BKR ČR, kteří vymyslí a připraví program na dětský den, byl nápad našich důvěrníků. Již na druhé schůzce bylo rozhodnuto.“. Skvělý nápad dostal jednoznačně zelenou. A přípravy mohly začít. Vždyť do stanoveného termínu zbývalo jen 6 týdnů. Skupinka 26 dobrovolníků se společně scházela po práci a připravovala rekvizity a pomůcky pro všechna stanoviště. Malovali plechovky, stříhali stonožku a domlouvali návštěvu dobrovolných hasičů, kteří předvedli výbavu hasičského vozu. A třetí červnovou sobotu to všechno vypuklo. 

Děti dostaly na přivítanou balonek a kartičku, kde za splněné úkoly sbíraly razítka. Na stanovištích na ně čekaly čertice, víly a jiná pohádková stvoření. Za chvíli se areál DSP proměnil v zábavní park a soutěže byly v plném proudu. Přátelská atmosféra, soutěžení mezi kolegy a všudypřítomné dětské úsměvy se zasloužily o spokojenost jak návštěvníků, tak pořadatelů. „Mám upřímnou radost, že zaměstnanci ve svém volném čase nadšeně zorganizují tak úžasnou akci pro rodiny svých kolegů. Ta atmosféra byla nepopsatelná, všichni si to moc užívali. Skvělý nápad a inspirace pro ostatní,“ zhodnotil dojatě Pavel Říman. 

 

Další články