Hop a trop na Family day

10. 6. 2019 

V sobotu 1. června jsme u nás oslavili Den dětí se vší parádou. Koníci, cukrová vata, skákací hrad a hlavně skvělý program připravený zaměstnanci čekali na děti už od těch nejmenších.  

Přípravy se po loňském úspěchu ujal stejný realizační tým, rozšířený dalšími zaměstnanci z DSP a administrativy, doplněný o nové dobrovolníky také z Elektra. Právě na louce vedle haly Elektra se slavnost konala.  

Děti se okamžitě vrhly do vaření povidel s Křemílkem a Vochomůrkou, chůze na chůdách, lovení rybiček z rybníka a na překážkovou dráhu, kde si daly závod třeba s rodiči. Ono podlézt bránu s laťkou ve výšce půl metru nad zemí není pro dospěláka vůbec jednoduchá záležitost. Na třetí hodinu jsme všechny svolali do kantýny na maňáskové divadlo. Perníková chaloupka ale někam zmizela, a tak začalo pátrání, do kterého se zapojily i děti. Nakonec vše dobře dopadlo, chaloupka dobře uklizená ve skladu doputovala na své místo a ježibaba mohla konečně přijít na scénu.  

Po splnění všech úkolů a posbírání razítek dostaly děti odměnu. Jak se odpoledne nachýlilo ke konci a účastníků ubývalo, měli pořadatelé prostor si stanoviště a hry vyzkoušet navzájem sami. A tak se dostalo i na ֦děti֞ kalendářně starší. 

 

Další články