Potterovský Family Day v BKR

25. 7. 2023

Mohlo by se zdát, že Family Day už u nás proběhl tolikrát, že není co nového vymýšlet. Ale opak je pravdou! Den věnovaný dětem je každý rok v něčem stejný, osvědčený, ale v mnoha dalších ohledech je vždy nový a originální.

Snažíme se každý ročník něčím osvěžit, „vytunit”. A letos kde se vzal, tu se vzal, přišel nápad na téma Harry Potter. Ano, tento mladý kouzelnický učeň, jeho přátelé a svět plný magie se stali předlohou pro naše stanoviště, na kterých děti plnily různé úkoly spojené právě se ságou příběhů z Bradavic.

Mohly si tak vyzkoušet Famfrpál, zachránit Dobbyho, prolézt tmavým tunelem jako Bazilišek, zařadit sovičky do Sovince, trefit kouzelný klobouk nebo třeba poskládat Harryho kufry a knížky.

Pro zpestření mezi soutěžemi byla možnost projet se na koni, zaskákat si na nafukovacím hradu, zařádit si s virtuální realitou nebo se nechat potetovat airbrushem.

Po nasbírání všech 9 razítek za splnění úkolů na stanovištích dostaly děti tašku plnou dárečků a sladkých odměn. Pro organizační tým BKR byla největší odměnou viditelná spokojenost dětí i jejich doprovodu jak s programem, tak s autentickou výzdobou a rekvizitami, za které ještě jednou všem našim kreativním kolegyním děkujeme!


Další články