Komu slušel červený koberec?

7. 11. 2019 

Pár vteřin slávy za perfektně odvedenou sezónu je trochu málo. Proto jsme za odměnu všechny naše hvězdy pozvali na celovečerní filmový festival, kde jsme to řádně oslavili. Posezónní mejdan byl veselý, třpytivý a žádné boa nezůstalo doma. 

První celebrity vystoupily z limuzíny na červený koberec úderem šesté. V záři reflektorů a s vítrem ve vlasech vkročily do sálu, kde již dychtivě očekávaly příchod ředitele filmového festivalu Brada Pitta, v podání oblíbeného Pavla Římana. Brad neplýtval dlouhými proslovy, naopak rozdával šarm a úsměvy. Krátce zhodnotil uplynulý rok, poděkoval celému štábu BKR za skvělou práci a pozval jej na pompézní hostinu.  

Po tom, co se filmová smetánka nabažila lahodným mokem a pokrmem, přivítal Brad celosvětově neúspěšnou taneční skupinu Praselky. Tanečnice z řad našich mužů a békáérkové ženy v kalhotách předvedly vizuálně-tělesnou šou, jež dohnala drahé obecenstvo k slzám smíchu. Seskupení šesti tanečních párů, které na světových soutěžích vždy obsadilo triumfální poslední místo, zatančilo na melodie ze slavných filmů. Představení trhalo bránice a vypadalo to, že nebude mít konce. Závěrečný kankán způsobil mnoho srdečních záchvatů, a tak nezbývalo než, za bouřlivého potlesku a chechotu, taneční parket opustit. S naší Jaromírou, Milanou, Mikaelou, Karličkou a Petrami jsme se nicméně ještě měli možnost potkat na afterparty, čehož ostatní dámy a pánové využili, a zvěčnili se s nimi ve slavnostním fotokoutku.  

Nálada už byla díky Praselkám tak rozdováděná, že komik Pavol Seriš přirozeně navázal a další salvy smíchu na sebe nedaly dlouho čekat. Zavedl nás do prostředí supermarketů, kam i hvězdy musí. Takže to byla komedie přímo ze života. Herci, herečky a filmové postavy mohli své letité zkušenosti uplatnit při filmovém kvízu, kde se nakonec utkalo 8 týmů. Popová diva Tereza uchvátila přítomné hosty coverem od kapely Queen a navnadila je na vrchol večera – předání Velké ceny divokého králíka 2019 za nejlepší počin v oblasti masky. Sestra v akci zvítězila v této kategorii s velkým náskokem a odnesla si tak historicky první ocenění tohoto druhu. Také ostatní neodešli s prázdnou. Tombola v čele s ultra hi-tech nadupanou televizí padla do ruk šťastné členky DSP studia. DJ Jara umocnil zářivou atmosféru jiskrnou hudbou, a každý tak mohl předvést svou večerní róbu při tanečních kreacích. Děkujeme všem, kteří přijali pozvání a užili si skvělý večer. 

Další články