Děkujeme za 20 krásných let, užijte si rodinné grilování

13. 8. 2018

20 let na světě. Za tu dobu stovky šikovných zaměstnanců a díky jejich práci miliony spokojených zákazníků. Skvělá příležitost poděkovat našim lidem i veřejnosti za to, že tu jsme a že se nám daří. A to rovnou něčím novým, co ve Vyškově dosud nebylo. Nápad na první veřejný gril se nám během 8 měsíců podařilo proměnit v místo, které jsme minulý pátek 10. srpna společně se zaměstnanci otevřeli všem obyvatelům Vyškova.

Vybudovat plácek, kde lidé mohou trávit volný čas s rodinou a přáteli na čerstvém vzduchu, koresponduje s naším posláním. Ve spolupráci s městskými architekty jsme vybrali prostor před dopravním hřištěm, v příjemném stínu stromů. Zaměstnanecká nadace VELUX, která finančně podporuje zaměstnance v tíživé životní situaci nebo studia jejich dětí, ale také charitativní a veřejné neziskové projekty, přispěla městu Vyškovu na vybudování veřejného grilovacího místa částkou ve výši 212 tisíc korun. 

Gril je přístupný všem – za podmínky dodržování čistoty a pořádku. Stačí si jen donést brikety a jídlo, není potřeba se předem někde hlásit. I v tom tkví idea veřejného grilu. Je to prostor, který může najednou sdílet vícero lidí. Grilovací plocha i zázemí kolem jsou dostatečně velké, aby se tam vešli všichni. Když budou lidé tolerantní a zodpovědní k udržování pořádku, věříme, že to může fungovat a gril se stane letním hitem Vyškova. 


 


Další články