Chystáme sbírku pro azylový dům

21. 11. 2018 

Předvánoční nálada vybízí k tomu udělat dobrý skutek. Také naše hodnoty souzní se zájmem o to, co se kolem nás děje a snahou zlepšit podmínky těch, co to z vážných důvodů nemají lehké. Jedním z podnětů našich důvěrníků byla pomoc Azylovému domu pro ženy a matky s dětmi v tísni v Opatovicích.

Zde nachází dočasné útočiště oběti domácího násilí, oběti trestné činnosti a matky s dětmi v krizové situaci. V BKR ČR jsme se jim rozhodli pomoci materiální sbírkou, do níž se každý zaměstnanec může zapojit. Praktické věci do domácnosti a pro děti pomáhají jak v době pobytu, tak při odchodu za novým začátkem.

Pokud máte doma nepotřebné nádobí, spotřebiče, povlečení, ručníky, výtvarné potřeby pro děti apod. a chcete udělat dobrý skutek, věnujte je do sbírky. Prosím, noste věci pouze v dobrém a funkčním stavu. Oblečení a hraček mají zásobu, ty nejsou potřeba.

Sbírku budeme realizovat v prvním prosincovém týdnu v kantýnách. Občerstvení a dobrá nálada zajištěny. Darující mohou napsat vzkaz či přání pro obyvatelé Azylového domu na hromadné přáníčko, které zarámujeme a předáme spolu s věcmi.

 

Další články