Kdo se bavil a kdo pobavil druhé? 

3. 11. 2017
Na firemním věčírku, který se konal 20. října v restauraci U krále Jana Lucemburského, jsme mohli bleskově přeskočit z večerníčku k hororu. Ti, co přišli v kostýmu, vytvořili scénář pro ostatní. A všichni dohromady jsme pak dopsali příběh další úspěšné sezóny.

Večírek je tradiční odměnou BKR za zvládnutou sezónu. A letos byla opravdu náročná. Pavel Říman na úvod poděkoval všem zaměstnancům za skvělé výkony a nastínil, co nás čeká v blízké době. Po krátkém proslovu pozval všechny k prostřenému stolu a pak začala ta správná oslava.

A jak to bylo s kreativním pojetím převleků? Kostým na volné téma nebyl povinný, přesto se někteří naplno poddali své fantazii a s maskou si vyhráli. Potkali jsme se s gangsterem z Pulp Fiction, kanadskými dřevorubci nebo třeba Patem a Matem. V soutěži o nejlepší masku pak vyhrála Addamsova rodina. Volnou zábavu doplnily zajímavé atrakce. Nekončící fronta se vytvořila jak u věštkyně, tak ochutnávky karibských rumů. Vystoupení břišních tanečnic bylo facinující a na následující workshop přilákalalo asi desítku zájemců, kteří si s chutí střihli společné vystoupení.

Večerem nás provázela kapela Zelená pára, která dokázala zaplnit parket. V rytmu oblíbených songů jsme se přehoupli přes půlnoc až k samotnému závěru akce.


 

Další články