Oslavili jsme 20 let BKR ČR

21. 9. 2018 

9. září 1998 byla, na jaře téhož roku vzniklá firma VKR, přejmenována na počest Bodil Kann Rasmussen, manželky našeho zakladatele, na BKR ČR, s. r. o. a oficiálně zahájila provoz první výrobní haly. Tehdejší ředitel Hans Angaard Johansen převzal pamětní listinu k založení BKR ČR a vyvěsil první vlajku. O 20 let později, o pár set metrů dál, nás nynější ředitel Pavel Říman uvítal na oslavě významného výročí.

V sobotu 8. září se areál Elektro výroby proměnil v malý festival, kde jsme společně oslavili 20. výročí BKR ČR. Na úvod nás Pavel Říman uvítal krátkým proslovem. Připomněl, jedinečnost architektonického uspořádání, množství zeleně a odpočinkových ploch. Samozřejmě také to, že se firma za 20 let rozrostla do 4 výrobních hal, distribučního centra a vývojového oddělení. Na závěr všem poděkoval za léta práce, vylepšování a krásných zážitků, které nás spojují, a pokynul nám, abychom si to pořádně užili. A to nebylo vůbec těžké! Oslava nabízela tisíc možností.

Pochutnali jsme si na výtečném cateringu zahrnujícím grilované speciality, fresh saláty, italské dezerty, tradiční pivo a moravské víno a zapařili na populární české kapely, jako Verona či Kabát Tribute. Na své si přišli jak fanoušci tvrdého rocku, tak taneční hudby. Hlavní hvězda večera Těžkej Pokondr roztančila i rozesmála každého. V rámci doprovodného programu jsme měli možnost vyzkoušet si virtuální realitu, takže adrenalinu bylo také dost. Projet se po obrovské horské dráze nebo bránit vesnici proti vetřelcům byl zážitek, na který jen tak někdo nezapomene. Kdo si potřeboval na chvíli oddechnout, našel zázemí v chillout koutku.

Kolem desáté večerní již všichni netrpělivě očekávali losování tomboly. Každý by rád vyhrál televizi s Ultra HD rozlišením nebo nový iPhone. Poté, co si šťastní výherci odnesli své ceny, následoval symbolický přípitek a světelná show. Létající tvary a barvy do rytmu pořádně svižných songů odstartovaly další vlnu zábavy, která se táhla až do noci.

Zdroj fotografií: Fotoarchiv SVČ Maják

 

Další články