I ta největší vedra vás nechají chladnými. Vsaďte na venkovní rolety VELUX!

Každý rok je to stejné – s příchodem horkého léta stoupají také teploty v interiéru. Vyřešte problém jednou provždy s venkovními stínicími doplňky VELUX.

Komfort ve dne v noci

Ochrana před teplem

Za okny parné léto, doma pohoda. Venkovní stínění VELUX zablokuje sluneční paprsky ještě dřív, než se vůbec dostanou k oknu. Nemají šanci rozehřát ani okenní tabuli, ani vzduch uvnitř. A vy si doma užíváte příjemný chládek.

Pohodlné ovládání

Venkovní rolety a markýzy VELUX INTEGRA® se ovládají komfortně na dálku. S mobilní aplikací VELUX App Control je můžete mít stále pod kontrolou a na dosah, stačí jen přejet prstem po displeji nebo vyslovit pokyn. Chytrý systém VELUX ACTIVE with NETATMO bude stínit dokonce automaticky.

Řešení na míru

Venkovní stínicí doplňky VELUX toho umí daleko víc než jen chránit před horkem. Dokonalé zatemnění v ložnici? Nerušený výhled v obývacím pokoji? Zvýšený útlum hluku? Lepší tepelná izolace v zimě? Ochrana před živly? Větší soukromí? Vyberte si stínění, které se nejlépe hodí pro danou místnost a situaci.

Snadná instalace

Všechny rolety a markýzy VELUX přesně odpovídají rozměrům střešních oken. Díky tomu perfektně sedí a velmi snadno se instalují. Dálkově ovládané venkovní stínění VELUX INTEGRA® může mít solární pohon, takže k oknu není potřeba přivádět elektřinu a celá montáž netrvá déle než hodinu.

Tři řešení pro vaši letní pohodu

Nabízíme perfektní řešení na míru každým potřebám. Markýza pro účinné zastínění, lehká venkovní roleta pro zatemnění a ochranu před horkem i venkovní roleta pro dokonalou ochranu před živly. Porovnejte výhody a vyberte ten nejlepší výrobek přímo pro vás.
* dálkově ovládaná varianta na solární pohon, nejčastější velikost MK06

Najít montážníka

Použijte náš interaktivní vyhledávač k rychlému zobrazení montážníka výrobků VELUX ve svém okolí.

Stáhnout příručku

Jak vybrat venkovní rolety a markýzy pro střešní okna?

S markýzami a roletami VELUX můžete regulovat světlo a teplotu ve svém podkroví. Stáhněte si zdarma naši příručku a zjistěte, které řešení vám nejvíce vyhovuje!

Záruka spokojenosti


 Všechny výrobky VELUX jsou navrženy a testovány pro skutečný život. Naše markýzy jsou několiktisíckrát stahovány a jsou vystaveny extrémnímu horku. Naše rolety odolávají neúprosnému náporu deště a větru. Na všechny markýzy a rolety se vztahuje záruka 2 roky.

Obraťte se na naše zákaznické centrum, kde vám rádi zodpovíme všechny dotazy a pomůžeme s výběrem vhodného doplňku pro váš domov.

Pro ještě vyšší komfort

Venkovní markýzu nebo roletu doporučujeme kombinovat s vnitřním stínicím doplňkem VELUX pro regulaci světla, úplné zatemnění nebo snížení tepelné ztráty. Zajistíte si tak dokonalou kontrolu klimatu podle svých preferencí.