Proměňte svoje prostory v oblíbená místa.

Rozrůstající se rodiny potřebují více denního světla. Proto se VELUX zavázal přinášet denní světlo, čerstvý vzduch a energeticky účinná řešení, která uspokojí specifické potřeby každé rodiny – i té vaší.

Spokojení zákazníci


"Světlo je naší prioritou. Věříme, že dostatek světla dá vyniknout samotné architektuře domu a zároveň zpříjemní bydlení." —

Yuri Cernak

„Sedíme u jídelního stolu a díváme se na starou švestku nebo pozorujeme ptáky a veverky – taková kvalita života je prostě k nezaplacení. Jsme nadšeni větším množstvím světla a opravdu se v domě cítíme jako doma.“ —

Bernhard Kram

Inspirace je teprve začátek

Inspirace je teprve začátek

Inspirujte se a využijte naše nápady a tipy i u sebe doma. Prozkoumejte řešení střešních oken VELUX a zajistěte své rodině dokonalý prostor pro život.

Více místa

Pusťte světlo dovnitř

Pokud jde o způsoby využití podkroví, víme, že každá rodina je jiná. Někteří mohou snít o útulném hracím koutku pro své ratolesti, jiní si přejí klidnou domácí pracovnu nebo extra pokoj pro hosty. Ať už jsou vaše představy jakékoli, střešní okna VELUX vám pomohou maximálně využít váš půdní prostor díky síle denního světla, která jej promění v příjemné a útulné místo, které vyhovuje potřebám vaší rostoucí rodiny.

Více světla, více místa

S tím, jak se vaše rodina rozrůstá, roste i potřeba dalšího obytného prostoru. Ať už potřebujete další ložnici, hernu nebo studovnu, střešní okna VELUX nabízejí inovativní řešení pro rozšíření vaší obytné plochy bez nutnosti nákladných přístaveb nebo renovací.

Více prostoru, více zábavy

Jak děti rostou, důležitost oddělených pokojů se stává zřejmou. Soukromí a nezávislost jsou klíčovými faktory jejich rozvoje. Naše portfolio střešních oken a doplňků vám umožňuje vytvořit pro každé dítě odlišné a pohodlné prostory a poskytnout mu vlastní útočiště, kde může objevovat, učit se a růst.

Energetická úspornost

Díky lepší izolaci střešní okna VELUX pomáhají vytvářet příjemné vnitřní prostředí a snižují potřebu nadměrného vytápění a chlazení. To vede nejen ke snížení účtů za energie, ale také přispívá k zelenější budoucnosti tím, že minimalizuje spotřebu energie a její dopad na životní prostředí.

Využijte dotační program NZÚ Oprav dům po babičce - poradíme vám s produktovou specifikací

Získejte dotaci NZÚ

Od září 2023 se spouští program dotační program Oprav dům po babičce, kde můžete získat až 1 milion korun na rekonstrukci domu. Renovujte starší obytný dům, s využitím zálohové dotace, a vyměňte svá stará střešní okna.

Kdo může žádat?

Vlastníci stávajícího domu využívaného k trvalému bydlení

Žadatelé musí být zletilé ekonomicky aktivní fyzické osoby

Poradenství VELUX

Poradíme vám se správnou specifikací produktového řešení VELUX, které splňuje nároky na získání dotace. V rámci dotačního programu lze získat prostředky ( 1 500 Kč / m2) na instalaci stínicí techniky s pohyblivými prvky, umožňujícími nastavení úrovně zastínění.

Pomůžeme vám také zorientovat se v procesu žádosti o dotaci.

Kontaktujte nás

Stačí vyplnit kontaktní formulář kde uvedete všechny potřebné údaje a pracovníci našeho zákaznického oddělení vám rádi pomohou.

Soutěž Moje podkroví, moje království

Soutěž Moje podkroví, moje království

Ukažte nám své designerské schopnosti a pochlubte se svým prosluněným půdním prostorem, který vám každý den zvedne náladu!

Vyfoťte své nejoblíbenější zákoutí se střešními okny VELUX a vyhrajte hodnotné ceny.