Proměna prostor na oblíbená místa

Ať už v podkroví vytváříte nové prostory, nebo renovujete ty stávající, máte šanci získat více denního světla, přístup k čerstvému vzduchu, útulnější atmosféru a skvělý výhled.

Jak?

Vyberte si z nabídky střešních oken VELUX (nebo vyměňte stará střešní okna za nová značky VELUX) a můžete si v místnostech začít užívat uvedené výhody… a k nim i něco navíc, například lepší větrání nebo energetickou účinnost, případně úspory za vytápění… 
„Nezapomeňte, že každá místnost v podkroví může být světlejší a zdravější. A když říkáme každá, myslíme tím opravdu libovolnou místnost.

Co si chcete prohlédnout?

Proč VELUX?

Proměňujeme prostory

Naše řešení denního světla vám pomohou získat další obytný prostor pod střechou a přinesou nesrovnatelnou hodnotu vašemu domovu, vaší pohodě a způsobu, jakým vnímáte svůj prostor.

Zvýšení hodnoty nemovitosti

Můžete si být jisti, že investice do řešení výrobků VELUX zvýší hodnotu vaší nemovitosti a bohatě se vám vrátí.

Pohoda u vás doma

Díky naší široké nabídce žaluzií a rolet, náhradních dílů a služeb vám zajistíme tu nejlepší možnost zkušenost.

Jsme tady pro vás

Náš tým je tu pro to, aby zajistil vaši naprostou spokojenost od okamžiku, kdy nás kontaktujete, přes poradenství až po konečnou instalaci.

Nekompromisní kvalita

Vaše potřeby jsou naším kompasem. Naše výrobky neustále vyvíjíme a zdokonalujeme již od roku 1941 a vyrábíme je tak, aby vydržely.

Zodpovědná volba

Zlepšete kvalitu svého života díky udržitelným řešením, která jsou dobrá pro vás i pro planetu.