Chodba 

Nenechávejte chodby a schodiště utopené ve stínu. Přirozené světlo pomáhá stěnám v chodbě zářit a zvyšuje bezpečnost na schodech. 

Přirozené světlo v nejmenších prostorách 

Vnitřní prostory, jako jsou předsíně nebo chodby, mohou být tmavé a nepříjemné, protože mají omezený přístup k přirozenému světlu. Se střešními okny jim ale můžete poskytnout dost denního světla a proměnit každý kout vašeho domova v něco mimořádného. 

Posuňte se níž a dozvíte se, jak co nejlépe využít nejmenší prostory ve vaší domácnosti. 

Každá místnost si zaslouží mít dostatek jasného, přirozeného světla. V každé domácnosti jsou prostory, které je o něco těžší osvětlit než jiné, hlavně přirozeným světlem. Je docela jednoduché začlenit do svých plánů okna v kuchyni, obývacím pokoji nebo ložnicích. Jiné prostory, jako je schodiště, prádelna nebo chodby, jsou ale příliš malé a uzavřené na to, abyste do nich přivedli denní světlo. Nebo ne? 

Čím více střešních oken nainstalujete, tím více denního světla budete mít k dispozici. Tak jednoduché to je.

Chodba – váš přístup do podkroví projasněný denním světlem

Kde, co, jak?

Jaká střešní okna si pořídit? S jakým příslušenstvím? Které kombinace poskytují maximální komfort? Seznamte se s řešením na míru… z našeho online katalogu.

Jak rozsáhlý je váš projekt?

Související články

Proč VELUX?

Proměňujeme prostory

Naše řešení denního světla vám pomohou získat další obytný prostor pod střechou a přinesou nesrovnatelnou hodnotu vašemu domovu, vaší pohodě a způsobu, jakým vnímáte svůj prostor.

Zvýšení hodnoty nemovitosti

Můžete si být jisti, že investice do řešení výrobků VELUX zvýší hodnotu vaší nemovitosti a bohatě se vám vrátí.

Pohoda u vás doma

Díky naší široké nabídce žaluzií a rolet, náhradních dílů a služeb vám zajistíme tu nejlepší možnost zkušenost.

Jsme tady pro vás

Náš tým je tu pro to, aby zajistil vaši naprostou spokojenost od okamžiku, kdy nás kontaktujete, přes poradenství až po konečnou instalaci.

Nekompromisní kvalita

Vaše potřeby jsou naším kompasem. Naše výrobky neustále vyvíjíme a zdokonalujeme již od roku 1941 a vyrábíme je tak, aby vydržely.

Zodpovědná volba

Zlepšete kvalitu svého života díky udržitelným řešením, která jsou dobrá pro vás i pro planetu.