Domácí kancelář 

Věříme, že domácí kanceláře plné přirozeného světla podporují produktivitu a kreativitu. Čerstvý vzduch a denní světlo zlepšují naši vitalitu a mají moc zlepšit naši celkovou pohodu ve vlastním domově. Ve vzájemné kombinaci dokážou prostor proměnit tak, aby byl nejen funkční, ale i povznášející.

Když se kancelář přesune k vám domů 

Zvýšení množství denního světla a čerstvého vzduchu v našich domovech má obrovský vliv na naši pohodu. Těm, kteří z domova i pracují, to pomáhá usnadnit učení a soustředění. 

Posuňte se níž a začněte zkoumat všechno, co potřebujete vědět k vytvoření produktivní pracovní kanceláře.

Ať už pracujete z domova už delší dobu, nebo se s tímhle životním stylem teprve seznamujete, přivedením přirozeného světla a čerstvého vzduchu do domácí kanceláře můžete zlepšit své soustředění a produktivitu. Nejlepším způsobem, jak do ní dostat více denního světla, jsou střešní okna VELUX. 

Čím více střešních oken nainstalujete, tím více denního světla budete mít k dispozici. Tak jednoduché to je.

Domácí kancelář – vaše pracovní prostředí

Kde, co, jak?

Jaká střešní okna si pořídit? S jakým příslušenstvím? Které kombinace poskytují maximální komfort? Seznamte se s řešením na míru… z našeho online katalogu.

Jak rozsáhlý je váš projekt?

Související články

Proč VELUX?

Proměňujeme prostory

Naše řešení denního světla vám pomohou získat další obytný prostor pod střechou a přinesou nesrovnatelnou hodnotu vašemu domovu, vaší pohodě a způsobu, jakým vnímáte svůj prostor.

Zvýšení hodnoty nemovitosti

Můžete si být jisti, že investice do řešení výrobků VELUX zvýší hodnotu vaší nemovitosti a bohatě se vám vrátí.

Pohoda u vás doma

Díky naší široké nabídce žaluzií a rolet, náhradních dílů a služeb vám zajistíme tu nejlepší možnost zkušenost.

Jsme tady pro vás

Náš tým je tu pro to, aby zajistil vaši naprostou spokojenost od okamžiku, kdy nás kontaktujete, přes poradenství až po konečnou instalaci.

Nekompromisní kvalita

Vaše potřeby jsou naším kompasem. Naše výrobky neustále vyvíjíme a zdokonalujeme již od roku 1941 a vyrábíme je tak, aby vydržely.

Zodpovědná volba

Zlepšete kvalitu svého života díky udržitelným řešením, která jsou dobrá pro vás i pro planetu.