Koupelna 

Představte si, že svůj den začínáte ranní sprchou, probouzíte se a koupelnu zaplavuje přirozené světlo a čerstvý vzduch. Se střešním oknem si můžete tenhle sen dokonale naplnit. 

Začněte svůj den správně 

Koupelny již dlouho slouží v našich domácnostech především jako funkční místnosti s minimálním prostorem pro kreativní design. My to chceme změnit. Jste připravení vnést do své koupelny nový styl a atmosféru díky přirozenému světlu a vzduchu? Prozradíme vám malé tajemství. Podívejte se nahoru a pozdravte svou pátou stěnu. 

Posuňte se níž a dozvíte se, jak si zajistit nejpříjemnější rána, jaká jste kdy zažili. 

Máte tmavou koupelnu, která připomíná jeskyni, a potřebuje v ní přirozené světlo? Nebaví vás při každém sprchování nastavovat okenní rolety? Získání správné kombinace přirozeného světla a soukromí v koupelně může vyžadovat čas a úsilí. VELUX přináší jednoduché řešení: instalace střešních oken nebo světlovodů do koupelny je skvělým způsobem, jak do ní přivést vyvážené přirozené světlo po celý den. Navíc se nemusíte obávat o své soukromí. 

Čím více střešních oken nainstalujete, tím více denního světla budete mít k dispozici. Tak jednoduché to je.   

Koupelna – váš prostor pro uvolnění a osvěžení

Kde, co, jak?

Jaká střešní okna si pořídit? S jakým příslušenstvím? Které kombinace poskytují maximální komfort? Seznamte se s řešením na míru… z našeho online katalogu.

Jak rozsáhlý je váš projekt?

Související články

Proč VELUX?

Proměňujeme prostory

Naše řešení denního světla vám pomohou získat další obytný prostor pod střechou a přinesou nesrovnatelnou hodnotu vašemu domovu, vaší pohodě a způsobu, jakým vnímáte svůj prostor.

Zvýšení hodnoty nemovitosti

Můžete si být jisti, že investice do řešení výrobků VELUX zvýší hodnotu vaší nemovitosti a bohatě se vám vrátí.

Pohoda u vás doma

Díky naší široké nabídce žaluzií a rolet, náhradních dílů a služeb vám zajistíme tu nejlepší možnost zkušenost.

Jsme tady pro vás

Náš tým je tu pro to, aby zajistil vaši naprostou spokojenost od okamžiku, kdy nás kontaktujete, přes poradenství až po konečnou instalaci.

Nekompromisní kvalita

Vaše potřeby jsou naším kompasem. Naše výrobky neustále vyvíjíme a zdokonalujeme již od roku 1941 a vyrábíme je tak, aby vydržely.

Zodpovědná volba

Zlepšete kvalitu svého života díky udržitelným řešením, která jsou dobrá pro vás i pro planetu.