Kuchyň 

Představte si, že se probudíte a zvenku na vás bude svítit denní světlo. Slunce zalévá vaši kuchyň tlumeným světlem, zatímco si vaříte ranní kávu a připravujete snídani. Vychutnejte si atmosféru při čtení novin a nastartujte svůj den přísunem energie. 

Je čas na modernizaci kuchyně 

Ano, je to tak. Kuchyně je jednou z nejdůležitějších místností ve vaší domácnosti. A nejspíš už zažila více než dost společného stolování, setkávání a nepořádku. Tak proč jí nedopřát designovou vzpruhu, kterou si zaslouží? 

Posuňte se níž a dozvíte se, jak začít vařit s denním světlem. 

Některé z našich nejlepších vzpomínek pocházejí z času stráveného v kuchyni: zkoušení babiččiných starých receptů, dovádění s dětmi při pečení koláčů a setkávání se o svátcích a na oslavách s přáteli a rodinou, to je jen několik příkladů. Stačí říct, že kuchyně je pro vás a vaši rodinu jednou z nejdůležitějších místností v domácnosti, takže si zaslouží to nejlepší, od spotřebičů až po osvětlení. (Ano, osvětlení.) 

Čím více střešních oken nainstalujete, tím více denního světla budete mít k dispozici. Tak jednoduché to je.

Kuchyně – vaše společenská místnost

Kde, co, jak?

Jaká střešní okna si pořídit? S jakým příslušenstvím? Které kombinace poskytují maximální komfort? Seznamte se s řešením na míru… z našeho online katalogu.

Jak rozsáhlý je váš projekt?

Související články

Proč VELUX?

Proměňujeme prostory

Naše řešení denního světla vám pomohou získat další obytný prostor pod střechou a přinesou nesrovnatelnou hodnotu vašemu domovu, vaší pohodě a způsobu, jakým vnímáte svůj prostor.

Zvýšení hodnoty nemovitosti

Můžete si být jisti, že investice do řešení výrobků VELUX zvýší hodnotu vaší nemovitosti a bohatě se vám vrátí.

Pohoda u vás doma

Díky naší široké nabídce žaluzií a rolet, náhradních dílů a služeb vám zajistíme tu nejlepší možnost zkušenost.

Jsme tady pro vás

Náš tým je tu pro to, aby zajistil vaši naprostou spokojenost od okamžiku, kdy nás kontaktujete, přes poradenství až po konečnou instalaci.

Nekompromisní kvalita

Vaše potřeby jsou naším kompasem. Naše výrobky neustále vyvíjíme a zdokonalujeme již od roku 1941 a vyrábíme je tak, aby vydržely.

Zodpovědná volba

Zlepšete kvalitu svého života díky udržitelným řešením, která jsou dobrá pro vás i pro planetu.