Ložnice 

Věříme, že domácnosti naplněné světlem jsou také plné života. Denní světlo a čerstvý vzduch nás povzbudí a dodají nám energii. Společně můžou pomoct zlepšit celkovou pohodu v naší domácnosti a vrátit prostoru funkčnost. 

Můžete klidně spát 

Hodně lidí věří, že čím méně světla máme v ložnici, tím lépe spíme. Ale je to přesně naopak. Přirozené světlo pomáhá vyrovnávat náš cirkadiánní rytmus (spánkový cyklus) tak, aby byl náš spánek klidnější a den produktivnější. 

Posuňte se níž a začněte zkoumat všechno, co potřebujete vědět, abyste si užili ten nejlepší spánek. 

Když spojíte přirozené světlo a čerstvý vzduch, otevřete svou ložnici světu čistšího vzduchu a světlejších dnů. Slunce určuje fázi našeho cirkadiánního cyklu. To znamená, že s východem slunce máme tendenci se probouzet, i když nespíme osm hodin. Světlíky nebo střešní okna pomáhají vyrovnávat cirkadiánní rytmus tím, že do ložnice přivádějí přirozené světlo. Tenhle rytmus řídí všechno od spánku, chuti k jídlu až po mozkovou aktivitu. 

Čím více střešních oken nainstalujete, tím více denního světla budete mít k dispozici. Tak jednoduché to je.   

Ložnice – váš soukromý ostrov

Kde, co, jak?

Jaká střešní okna si pořídit? S jakým příslušenstvím? Které kombinace poskytují maximální komfort? Seznamte se s řešením na míru… z našeho online katalogu.

Jak rozsáhlý je váš projekt?

Související články

Proč VELUX?

Proměňujeme prostory

Naše řešení denního světla vám pomohou získat další obytný prostor pod střechou a přinesou nesrovnatelnou hodnotu vašemu domovu, vaší pohodě a způsobu, jakým vnímáte svůj prostor.

Zvýšení hodnoty nemovitosti

Můžete si být jisti, že investice do řešení výrobků VELUX zvýší hodnotu vaší nemovitosti a bohatě se vám vrátí.

Pohoda u vás doma

Díky naší široké nabídce žaluzií a rolet, náhradních dílů a služeb vám zajistíme tu nejlepší možnost zkušenost.

Jsme tady pro vás

Náš tým je tu pro to, aby zajistil vaši naprostou spokojenost od okamžiku, kdy nás kontaktujete, přes poradenství až po konečnou instalaci.

Nekompromisní kvalita

Vaše potřeby jsou naším kompasem. Naše výrobky neustále vyvíjíme a zdokonalujeme již od roku 1941 a vyrábíme je tak, aby vydržely.

Zodpovědná volba

Zlepšete kvalitu svého života díky udržitelným řešením, která jsou dobrá pro vás i pro planetu.