Obývací pokoj 

Místo, kde trávíte většinu času, by vám mělo poskytovat největší komfort. Oživte svůj obývací pokoj přirozeným světlem a čerstvým vzduchem shora a vytvořte si v něm lepší prostředí. Střešní okna ho zalijí jasným a výrazným světlem, které mu dodá nové barvy a život. 

Místnost, ve které trávíme volný čas 

Denní světlo se neustále mění. Přirozené světlo proudící do místnosti mění během dne svou polohu. Jen zachycením světla přes střechu budete moct maximálně využít každou minutu přirozeného světla, které máme přes den k dispozici. 

Posuňte se níž a začněte zkoumat všechno, co potřebujete vědět, abyste svůj obývací pokoj využili co nejlépe.

Pokud jste stejní jako většina lidí, nejspíš trávíte hodně času uvnitř, že? Studie ukazují, že uvnitř budov trávíme neuvěřitelných 90 % života. A většinu tohoto času pobýváme v ústřední místnosti naší domácnosti – v obývacím pokoji. Pobyt v interiéru ale neznamená, že musíme dělat kompromisy, pokud jde o přirozené světlo. Střešní okno představuje ideální způsob, jak do domu vpustit víc denního světla a udržet si spojení se světem venku. 

Čím více střešních oken nainstalujete, tím více denního světla budete mít k dispozici. Tak jednoduché to je.

Obývací pokoj – vaše útulné hnízdečko

Kde, co, jak?

Jaká střešní okna si pořídit? S jakým příslušenstvím? Které kombinace poskytují maximální komfort? Seznamte se s řešením na míru… z našeho online katalogu.

Jak rozsáhlý je váš projekt?

Související články

Proč VELUX?

Proměňujeme prostory

Naše řešení denního světla vám pomohou získat další obytný prostor pod střechou a přinesou nesrovnatelnou hodnotu vašemu domovu, vaší pohodě a způsobu, jakým vnímáte svůj prostor.

Zvýšení hodnoty nemovitosti

Můžete si být jisti, že investice do řešení výrobků VELUX zvýší hodnotu vaší nemovitosti a bohatě se vám vrátí.

Pohoda u vás doma

Díky naší široké nabídce žaluzií a rolet, náhradních dílů a služeb vám zajistíme tu nejlepší možnost zkušenost.

Jsme tady pro vás

Náš tým je tu pro to, aby zajistil vaši naprostou spokojenost od okamžiku, kdy nás kontaktujete, přes poradenství až po konečnou instalaci.

Nekompromisní kvalita

Vaše potřeby jsou naším kompasem. Naše výrobky neustále vyvíjíme a zdokonalujeme již od roku 1941 a vyrábíme je tak, aby vydržely.

Zodpovědná volba

Zlepšete kvalitu svého života díky udržitelným řešením, která jsou dobrá pro vás i pro planetu.