Proč si vybrat VELUX? Podívejte se na hlavní důvody.

Kvalita

Ve společnosti VELUX zaručujeme nejvyšší kvalitu a spolehlivost našich výrobků i jejich dlouhou životnost. Všechna střešní okna u nás procházejí přísným testováním, takže můžeme plně ručit za jejich špičkovou kvalitu a spolehlivost. Díky tomu máte jistotu, že všechny výrobky VELUX budou správně fungovat po dlouhá léta.


Zdravé bydlení

Teplota, denní světlo, kvalita vzduchu. My ve společnosti VELUX víme, že tyhle faktory by měly být optimální, aby vám pomáhaly vytvořit zdravé prostředí pro život i práci. V podstatě rozšiřujeme pojem zdravé bydlení a díky našim řešením vám přinášíme také energetickou účinnost a úspory energie a zároveň podporujeme ochranu klimatu.


Zvýšení hodnoty domu nebo bytu

Ve společnosti VELUX si uvědomujeme důležitost investic do vašeho domova. Ujišťujeme vás, že naše výrobky a řešení poskytují nejen spolehlivou a dlouhodobou kvalitu, ale také pomáhají zvýšit hodnotu vaší nemovitosti. Díky řešením VELUX se můžete těšit z prostornějších místností prozářených denním světlem, lepšího výhledu a jedinečných designových řešení, která vás jistě zaujmou.


Energetická bilance

Naše střešní okna vám pomůžou najít dokonalou rovnováhu mezi spotřebou a úsporami energie. Co vy na to? Na jaře a na podzim si můžete užívat bezplatnou energii ze slunečního světla, které dovnitř proudí okny, a během topné sezóny naše okna omezují energetické ztráty. To znamená, že váš domov bude vždy vyhřátý a útulný. Venkovní i vnitřní rolety navíc zvyšují flexibilitu na maximum – úroveň tepla a světla si můžete přizpůsobit svým potřebám. 


Odborné znalosti

První moderní střešní okno vyrobil zakladatel společnosti VELUX v roce 1942. Od té doby výrobky průběžně vyvíjíme a zdokonalujeme a neustále se přizpůsobujeme měnícím se potřebám zákazníků. S hrdostí můžeme říci, že VELUX se stala značkou, která symbolizuje dlouholeté odborné znalosti. Střešní okna totiž prodáváme nejdéle na trhu.


Přístup zaměřený na zákazníka

Ve společnosti VELUX stavíme na první místo potřeby a přání našich zákazníků a nabízíme řadu podpůrných služeb, včetně odborného poradenství, zákaznického servisu a digitálních nástrojů. Služby zákaznické podpory zahrnují jak telefonickou podporu, tak online i přímou podporu. Naším cílem je překonat vaše očekávání ve všech směrech, od kvality výrobků až po úroveň služeb.


Skandinávský design

Skandinávský design… líbí se vám? VELUX nabízí tyto typy řešení: inovativní skandinávský design v té nejlepší podobě. Střešní okna VELUX poskytují přirozené světlo, větrání a energetickou účinnost a starají se tak o pohodlné a udržitelné bydlení. Návrhy inspirované skandinávským stylem upřednostňují jednoduchost, funkčnost a minimalismus a zároveň kladou velký důraz na praktičnost a trvanlivost.


Udržitelnost ve středu zájmu

Společnost VELUX se zavázala být průkopníkem v oblasti ochrany klimatu a přírody. Proto inovujeme udržitelné výrobky, které jsou šetrné k životnímu prostředí a zlepšují vnitřní prostory pro lidi – konstrukce výrobků VELUX se zaměřuje na energetickou účinnost a společenskou odpovědnost. Věříme také, že odpovědná firma je taková, který pečuje o své zaměstnance, zákazníky i naši planetu. Souhlasíte?


Inovace

S hrdostí můžeme prohlásit, že VELUX stojí v čele zavádění nových technologií a výrobků, které určují trendy budoucnosti. Chcete zvýšit komfort bydlení v interiéru a zároveň snížit účty za energie? Ano? Pak jste na správném místě: VELUX nabízí inovativní okna, motory a venkovní i vnitřní rolety se solárním napájením, které využívají bezplatnou sluneční energii a zvyšují vaše pohodlí.


Profesionálové k vašim službám

VELUX využívá vlastní důvěryhodné partnery, kteří nabízejí širokou škálu výrobků a instalačních služeb. U obchodních partnerů společnosti VELUX si můžete výrobky osahat a snadno zadat objednávku. Kvalifikovaní montážníci jsou důvěryhodní profesionálové. Díky nim budou všechny vaše výrobky VELUX instalované bezpečně a spolehlivě.


Poprodejní služby

Ve společnosti VELUX věříme v poskytování výjimečného zákaznického servisu, který trvá celý život. Nabízíme rozsáhlý sortiment rolet, náhradních dílů a řešení výměn pro opravy střešních oken, takže se můžete spolehnout, že budete mít všechno, co potřebujete pro pohodlný domov. Vybudovali jsme celostátní síť poprodejních služeb, která zajišťuje profesionální, rychlou a spolehlivou opravu nebo modernizaci… pro případy, kdy se po nákupu něco pokazí.