Výhody, které vám mohou do života přinést střešní okna VELUX

Důmyslnější využití prostoru

Střešní okna mohou proměnit každý prostor v oblíbené místo. Navíc můžete optimálně využít cennou podlahovou plochu pod střechou.


Rozšiřování prostoru

Pokud máte pocit, že ve vašem domě nebo bytu není dost místa, nemusíte se vždy stěhovat. Pomocí střešních oken lze nevyužitý prostor pod střechou přeměnit na další cennou podlahovou plochu. Rozšíření domu směrem nahoru je jednodušší a levnější, můžete si tak snadno splnit své sny.


Lepší využití stávajících prostor

Střešní okna mohou pomoci lépe začlenit méně oblíbené nebo opomíjené místnosti a zlepšit tak využití prostoru.

Hodnota vaší nemovitosti naroste

Když si vyberete spolehlivou a trvanlivou kvalitu, kterou vám VELUX nabízí, můžete se spolehnout, že se vám to vyplatí. Řešení výrobků VELUX představují dobrou investici a zvyšují hodnotu nemovitosti. Jak? Místnosti budou prostornější a lépe prosvětlené, kombinace střešních oken zajistí skvělý výhled a naše výrobky mají dlouhou životnost i jedinečný design.

Zdravější vnitřní klima

Střešní okna mohou pomoci vytvořit zdravější, pozitivnější, osvěžující a produktivnější prostředí pro život i práci. 


Dvakrát více přirozeného světla

Střešní okna přivádějí dvakrát více denního světla než svislá okna stejné velikosti.


Lepší podmínky denního osvětlení

Střešní okna poskytují přirozené světlo, které prokazatelně zlepšuje náladu a celkovou kvalitu života.


Čtyřikrát lepší větrání

Střešní okna mohou zvýšit přirozenou míru větrání čtyřikrát oproti svislým oknům.


Lepší kvalita vzduchu

Střešní okna zajišťují přirozené větrání, které může snížit vlhkost, kondenzaci a výskyt alergenů.

Lepší energetická účinnost

Střešní okna mohou účinně přispívat k úsporám za energie na vytápění, chlazení a osvětlení během celého roku, a přispívat tak k celkové energetické účinnosti vaší nemovitosti.


Úspora energie díky přirozenému větrání

Střešní okna využívající přirozené větrání jsou energeticky mnohem účinnější než klimatizace a až čtyřikrát účinnější než samotná fasádní okna.


Úspora nákladů na osvětlení

Střešní okna jsou nízkoenergetické zdroje světla, dvakrát účinnější než fasádní okna, a mohou snížit potřebu umělého osvětlení až o 20 % v domácnostech a o 60 % v kancelářích.


Snížení nákladů na vytápění díky novým střešním oknům

Nová střešní okna můžou mít až třikrát lepší tepelné vlastnosti než stará (v případě výměny střešních oken). To se může projevit výraznou úsporou energie.


Střešní okna a solární panely se dokonale doplňují

Střešní okna se dají integrovat se solárními panely. To nabízí účinný způsob, jak ušetřit energii na vytápění, chlazení a osvětlení pod střechou, a zlepšit tak celkovou energetickou účinnost vaší nemovitosti.

Výhled

Střešní okna poskytují nebývalý výhled, který vám každý den může nabízet nové perspektivy.


Propojení s okolím

Výhled ze střechy se nedá srovnat s tím, co vidíte z přízemí. Vychutnejte si přírodní (nebo městskou) krajinu střešními okny, a přitom si uchovejte soukromí. Nezáleží na tom, jestli máte výhled na zahradu nebo na okolí svého domu, budete mít pocit, že venkovní prostor plynule navazuje na váš pokoj. 


Rozšiřte si výhled

Výhled můžete výrazně rozšířit použitím různých kombinací střešních oken. Nejlepšího efektu dosáhnete použitím našich pokročilých řešení – spojením střešního okna s oknem v nadezdívce nebo instalací střešního okna se spodním doplňkovým oknem. Díky těmto řešením je interiér prostornější, modernější a lépe osvětlený.


Užívejte si výhled

Střešní okna nabízejí ve dne i v noci takový výhled na oblohu, že můžete každý den lépe relaxovat nebo romanticky snít.

Všudypřítomné pohodlí


Můžete převzít kontrolu nad komfortem ve své domácnosti

Originální venkovní i vnitřní rolety VELUX jsou pověstnou třešničkou na dortu: kromě své základní úlohy omezit pronikání tepla nebo světla také ladí s designem interiéru vaší domácnosti. Nezáleží na tom, jestli dáváte přednost klasičtějšímu nebo modernějšímu stylu dekorace, v naší nabídce kolekcí Colour by You nebo Nature jistě najdete to, co hledáte.


Pohoda díky automatizaci

Střešní okna, venkovní a vnitřní rolety na elektrický nebo solární pohon jsou ideálním řešením pro maximální pohodlí a komfort vašeho domova. Jsou naší doporučenou volbou pro moderní a bezstarostné bydlení.
Dešťový senzor zajistí bezpečné větrání a vy budete moci ovládat všechna okna pomocí jediného ovladače.


Inteligentní ovládání domácnosti

Všechny dálkově ovládané výrobky VELUX můžete připojit k našim řešením pro řízení domácnosti, jako je ovladač VELUX Touch například s časovačem větrání nebo dálkové ovládání z chytrého telefonu pomocí aplikace VELUX App Control. Nejlepším řešením pro podporu zdravých domácností je náš systém automatizace VELUX ACTIVE využívající nejrůznější senzory.


Konektivita

Další výhodou je, že elektrické výrobky VELUX můžete připojit k automatickým systémům bytu nebo domu.

Vyrábíme s ohledem na udržitelnost

Konstrukce střešních oken VELUX zaručuje, že vám vydrží opravdu dlouho. Jsou vyrobena z odpovědně získaných a certifikovaných materiálů. Naším cílem je zůstat celoživotně uhlíkově neutrální a snížit dopad na životní prostředí na minimum.

Proč VELUX?

Proměňujeme prostory

Naše řešení denního světla vám pomohou získat další obytný prostor pod střechou a přinesou nesrovnatelnou hodnotu vašemu domovu, vaší pohodě a způsobu, jakým vnímáte svůj prostor.

Zvýšení hodnoty nemovitosti

Můžete si být jisti, že investice do řešení výrobků VELUX zvýší hodnotu vaší nemovitosti a bohatě se vám vrátí.

Pohoda u vás doma

Díky naší široké nabídce žaluzií a rolet, náhradních dílů a služeb vám zajistíme tu nejlepší možnost zkušenost.

Jsme tady pro vás

Náš tým je tu pro to, aby zajistil vaši naprostou spokojenost od okamžiku, kdy nás kontaktujete, přes poradenství až po konečnou instalaci.

Nekompromisní kvalita

Vaše potřeby jsou naším kompasem. Naše výrobky neustále vyvíjíme a zdokonalujeme již od roku 1941 a vyrábíme je tak, aby vydržely.

Zodpovědná volba

Zlepšete kvalitu svého života díky udržitelným řešením, která jsou dobrá pro vás i pro planetu.