1. Úspora energie

Renovace vede k významným úsporám energie v dlouhodobém horizontu. Představte si například výměnu starých oken, kterými táhne, za nová s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi. Jednorázová vyšší investice se vám vrátí během několika let. A pamatujte: nezateplujete jen kvůli úsporám energie v zimě, správná vnější izolace udržuje chladnější vnitřní klima i v létě. Správná vnější izolace domu funguje jako termoska.

2. Cenově dostupný prostor navíc

Ať už se vaše rodina rozrůstá, nebo prostě potřebujete doma víc místa, skvělým řešením může být přestavba podkroví. Nejenže zlepšíte vnitřní klima své domácnosti a zrenovujete své podkroví, ale navíc získáte další prostor za přijatelnou cenu. Pokud od pandemie pracujete z domova, můžete prostor navíc využít pro vytvoření vlastní pracovny s dostatkem denního světla a větší motivací k práci.

3. Lepší bydlení

Lepší bydlení pro lepší život. Co to znamená? Když se doma cítíte dobře, odráží se to ve vašem životě; ve vaší schopnosti řešit nejrůznější situace – příznivé i nepříznivé. Projekt renovace bydlení vám přinese radost, protože budete mít vizi změny, která vás bude v příštích měsících a letech těšit. Výměna oken a zvětšení okenní plochy vede k většímu množství denního světla v interiéru. V kombinaci s větráním zabráníte vzniku plísní nebo zvýšené vlhkosti, které jsou častými spouštěči respiračních onemocnění a alergií.

4. Vyšší hodnota nemovitosti

Dalším způsobem, jak zvýšit tržní hodnotu domu nebo bytu, je renovace. Produktová řešení VELUX znamenají dobrou investici díky kvalitě a prostornějším a denním světlem prosvětleným místnostem, lepšímu výhledu nebo jedinečnému designu. Zlepšujeme váš každodenní život.

5. Chytřejší domácnost

Technologický vývoj nám usnadňuje život v nejrůznějších oblastech. Proč je tedy nevyužít? Ať už se rozhodnete pro přestavbu podkroví, renovaci podkroví nebo kompletní přestavbu půdy, získáte možnost zjednodušit si život a začít žít v chytré domácnosti.

6. Bydlení podle vašich návrhů

Možná jste svůj domov zdědili, nebo koupili, ale není nad to, když se na nemovitost můžete podívat z vlastního pohledu a nemusíte se nikomu přizpůsobovat, ani předchozím majitelům. Při rekonstrukci vtisknete do nemovitosti kus sebe a své osobnosti. Renovace navíc spojuje dvě věci – bydlení v příjemném prostoru, který vám bude sloužit a těšit vás každý den, a funkční stránku místností.

"Na podzim můžeme většinou nechat topení vypnuté, a to v době, kdy už mají známí topení zapnuté několik týdnů.

Marko, majitel

Installer installing a new VELUX roof window on a roof with black tiles.