Každá změna, která zlepší vaše každodenní pohodlí, stojí za zvážení, ať už se rozhodnete pro přestavbu podkroví, renovaci podkroví, nebo se pustíte do kompletní přestavby půdy.

Přestavba podkroví

Drobné změny jsou nejen praktické, ale také potěší oko a duši. Změna jen drobných prvků vám může dodat pocit, že jste najednou na úplně jiném místě. Podívejte se na své podkroví z jiné perspektivy a možná uvidíte tmavé stěny. Co takhle je vymalovat? Máte málo denního světla? Přidejte víc oken. Je to mnohem jednodušší, než si myslíte. Existuje spousta způsobů, jak své podkroví vylepšit.

Renovace podkroví

Možná žijete ve starém podkroví už deset nebo dvacet let. Je zastaralé a necítíte se v něm jako doma. Zrenovujte ho. Pokud uvažujete o renovaci, podívejte se na ni z většího nadhledu. Zkontrolujte střechu, jestli v ní správně funguje izolace, a pokud ne, zahrňte ji do renovace taky. Taková investice se vám vrátí za pár let. To samé platí pro topení, okna a podlahy. Možná dokonce nadešel čas zamyslet se i nad přestavbou vchodu do domu.

Přestavba půdy

Hledáte cenově dostupný způsob, jak zvětšit obytnou plochu svého bydlení? Pokud máte doma nevyužívané podkroví, pusťte se do projektu přestavby tam. Je to nejefektivnější způsob přeměny podkroví, který moc nestojí a rozšíří prostor. Navíc díky tomu ušetříte za energie.

Věděli jste, že…

Víte, že existuje řada možností, které vám pomůžou pokrýt náklady na renovaci?
Podívejte se na nejnovější možnosti dotací zde.

"Ve dne i v noci svítí zvláštní světlo.

Luigi, majitel

Installer installing a new VELUX roof window on a roof with black tiles.