VELUX Česká republika, s.r.o.

Kdo jsme

Obchodní zastoupení skupiny VELUX v Brně bylo otevřeno již v roce 1990. Od roku 1993 brněnská centrála s organizačně sloučeným managementem obsluhuje jak český, tak slovenský trh. 

  • Zajišťujeme prodej a servis střešních oken, světlíků, světlovodů, stínicí techniky a dalších výrobků značky VELUX. 
  • Máme specialisty pro oblasti financí, IT a marketingu.
  • Naše zákaznické centrum poskytuje poradenské služby koncovým klientům i odborné veřejnosti.

Jak to u nás vypadá

Podívejte se, jak to vypadá v našich kancelářích, které jsou plné denního světla a čerstvého vzduchu. Možná se zde nachází právě vaše pracovní místo.


Benefity

Cafeterie

Podporujeme volnočasové aktivity našich zaměstnanců. Sportovci využijí zvýhodněnou Multisport kartu, a ti, kteří neholdují sportu, využijí pro své koníčky Flexi Pass CARD.

Nadstandardní lékařská péče

Hlásíme se ke Corporate Health Responsibility, kdy péče o zdraví zaměstnanců je pro nás prioritou. Proto máme všichni zdarma službu uLékaře.cz.

Příspěvek na penzijní připojištění

Každého, kdo se chce zajistit na stáří, podpoříme příspěvkem na penzijní připojištění.


Dotované stravování

S prázdným břichem se pracuje o poznání hůře. Ať už pracujete na naší centrále, nebo v jiných částech ČR, poskytneme vám příspěvek na stravování.
Občerstvení na pracovišti

Pracovat bez kávy nebo čaje si neumíme představit, proto si v našich kancelářích přijdou na své všichni milovníci těchto nápojů. Neomezený přísun kávy a čaje pravidelně doplňujeme ovocem.
5 týdnů dovolené

Víme, že je důležité odpočinout si a načerpat energii, proto má u nás každý nárok na jeden týden dovolené navíc.
3 sick days

Občas se každému z nás nevyhne nějaká zdravotní komplikace. Pro ty méně závažné využíváme tzv. sick days.
Flexibilní pracovní doba a home office

Většina našich pozic umožňuje pracovat flexibilně i s možností občasné práce z domova.

Průběh výběrového řízení

Průběh výběrového řízení ve společnosti VELUX ČR
1. Zašlete nám svůj strukturovaný životopis. Můžete přidat i další dokumenty, které považujete za důležité.
2. V případě, že váš profil kladně vyhodnotíme, zavoláme vám a stručně se pobavíme o vzájemných představách. V opačném případě od nás do dvou týdnů obdržíte zprávu o stavu výběrového řízení.
3. Pokud se na základě telefonátu shodneme na vzájemných představách o případné spolupráci, pozveme vás k osobnímu setkání s HR a potenciálním manažerem.
4Osobní setkání opět vyhodnotíme. V případě, že se rozhodneme nepokračovat s vámi ve výběrovém řízení, zavoláme vám a sdělíme důvody našeho rozhodnutí. Pokud naše setkání vyhodnotíme kladně a zájem potrvá i z vaší strany, zašleme vám online diagnostiku, která nám dovolí lépe vás poznat po pracovní stránce.
5. Pozveme vás k druhému osobnímu setkání s HR, potenciálním manažerem a manažerem celého oddělení. Společně se podíváme na výsledky vaší diagnostiky, podrobně se pobavíme o pozici a o možnostech naší vzájemné spolupráce.
6. Naše druhé osobní setkání vyhodnotíme a pokud se rozhodneme nepokračovat s vámi ve výběrovém řízení, budeme vás telefonicky informovat. Jestliže se naše představy sladí, ozveme se vám s konkrétní pracovní nabídkou.
7. Vítejte ve VELUX!

Volné pozice

Vždy se snažíme zaplnit volné pracovní pozice lidmi, kteří jsou talentovaní a mají touhu růst s námi.

Jestliže vás zaujme některá pozice ze seznamu níže, přihlašte se na ni prostřednictvím prokliku na stránce s detaily dané pozice.

Kontaktujte nás

Chcete-li pracovat s námi, ale nenašli jste pro vás vhodnou pozici, zanechte nám na sebe kontakt pomocí níže přiloženého formuláře.

Často kladené otázky a odpovědi