Objevte naše nejnovější články o vylepšování domovů

Získejte snadný přístup k sérii našich inspirativních článků. Dozvíte se vše o budování nebo rekonstukci vašeho domova, o tom, jak denní světlo a čerstvý vzduch přicházející skrze střešní okna pozitivně ovlivňují váš každodenní život, i o tom, co je třeba vzít do úvahy v začátcích vašeho projektu.

Pomocí níže uvedené nabídky přejděte na požadovanou sérii článků.

Postavte si dům svých snů

Stavba vysněného domu vám přímo před očima otevře spoustu nových možností. Je dobré si předem zjistit, co lze udělat pro vytvoření praktického a obyvatelného podkroví plného denního světla a čerstvého vzduchu. V této sérii článků najdete tipy, nápady a inspiraci pro svůj projekt.

Excelujte v přeměně svého domova

V této sérii článků se zabýváme radami a tipy, jak při rekonstrukci podkroví získat více denního světla a čerstvého vzduchu. Vše od inspirace po odborné rady na jednom místě.

Modernizujte: vyměňte stará střešní okna za nová

Je čas na výměnu vašich střešních oken? Měli byste ji provést sami, nebo raději kontaktovat montážní firmu? Tyto a další otázky, na které je dobré se zaměřit, zodpovíme v sérii našich článků.

7 místností, nekonečné možnosti

Pokud už teď víte, které místnosti budete rekonstruovat, přečtěte si příslušné články a najděte v nich inspiraci a klíčové poznatky o designu s jediným cílem: proměnit váš domov v oblíbené místo.