{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Více prostoru a lepší vnitřní klima v novém domě

Po mnoha letech, kdy šestičlenná rodina žila v polovině malého dvojdomku, nastal čas na větší prostor. Ekologická novostavba, která byla  s velkým osobním nasazením postavena nedaleko Buxtehude, nabízí rodině nejen více prostoru, ale také mimořádné množství denního světla a dobré vnitřní klima. Jako odborník specializující se na výstavbu ekologických domů ze dřeva si je Philip Garbers vědom pozitivního vlivu dostatku denního světla a čerstvého vzduchu na pohodu obyvatel.

Pocit dovolené v každodenním životě

Výsledek? Šťastná rodina, která si připadá jako na nekonečné dovolené snů!

„Než jsme se sem přestěhovali, pronajímali jsme si na dovolenou velkolepé domy. Teď už to nepotřebujeme – už téměř nemusíme cestovat. Žijeme v nejkrásnějším prázdninovém domě, v jakém jsme kdy bydleli.“

Skvělá příležitost k regeneraci

V domě je v patře místnost, která je záměrně ponechaná prázdná. Je to tichý, světlý pokoj s krásným výhledem na okolní pole. „Denní světlo tady nahoře mi dodává klid a čistou mysl,“ svěřuje se majitel domu.
Zdravější prostředí díky čerstvému vzduchu

Přirozené větrání také zlepšuje vnitřní prostory: při šesti obyvatelích domu je čerstvý vzduch velmi důležitý. Přesto se rodina rozhodla nepoužívat mechanický větrací systém. Místo toho se využívá výhod komínového efektu: vydýchaný vzduch je odváděn otevřenými střešními okny, zatímco čerstvý, chladný vzduch proudí dovnitř okny dole.

Sprchování při denním světle

Sprchový kout se světlíkem ve stropu je rozhodně designovým vrcholem domu. Když Mareike Garbersová viděla simulaci denního světla společnosti VELUX pro koupelnu, řekla: „Přesně takhle to chci!“ A to se jí také splnilo: ranní sprchování nyní navozuje atmosféru jako pod oblohou exotického ostrova a Mareike si jako matka tří dětí bezesporu zaslouží trochu kvalitního času pro sebe ve své vysněné koupelně.

"Bylo to naprosto správné rozhodnutí. Díky spoustě denního světla je náš dům nádherně světlý a přátelský."
Garberovi jsou naprosto spokojeni s instalací střešních oken
Doporučené výrobky VELUX
Střešní okno (GLU) s motorem KMG
Přejít k výrobku
Zatemňující roleta (DKL)
Přejít k výrobku
Venkovní markýza (MHL)
Přejít k výrobku