{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}

Myšlenka to byla jednoduchá, ale geniální: otevřeme prostor, vytvoříme více obytného plochy a vpustíme do domu vzduch a sluneční paprsky a nabídneme výhled na modrou oblohu.
„Chtěl jsem víc než jen přidat k této budově několik dalších místností,“ vysvětluje architekt. „Chtěl jsem, aby tyto místnosti působily, jako by sem patřily, jako by přispívaly k životu těch, kteří pod touto střechou žijí. Vytvořením terasy se dům otevírá ven, propojuje se s přírodou. Je to doplněk, který pozvedá kvalitu života těch, kteří v domě žijí.

Otevřený střešní balkon VELUX umožňuje vyjít z místnosti ven na vzduch a zavřený poskytuje spoustu denního světla.

Pokud chcete mít krásný panoramatický výhled nebo lepší přirozené větrání, můžete otevřít horní část střešního balkonu. Pokud chcete vyjít na vzduch, jednoduše otevřete horní část a spodní vyklopíte směrem ven.

Přidání dalších střešních oken je nejrychlejší způsob, jak výrazně zlepšit pocit prostoru a otevřenosti vašeho domova. A když máte možnost je libovolně kombinovat, vytváří to příležitost pro světlejší nebo dokonce úchvatnější místnosti.
Pomocí střešních oken VELUX si můžete vytvořit vlastní jedinečnou kombinaci a přizpůsobit tak svůj prostor svým potřebám. Existuje řešení pro každou potřebu, ať už potřebujete dvě okna vedle sebe, sestavu oken nad sebou nebo třeba sestavu čtyř oken. Ať už máte na mysli jakoukoli kombinaci, můžete své sny o denním světle proměnit ve skutečnost.
Výběr dřevěných oken pomohl návrháři vytvořit čistší, přirozený vzhled, který příjemně dokresluje celkovou atmosféru domu. Výsledkem je čisté, moderní, a přesto útulné místo, kde přírodní prvky a přirozené světlo vytvářejí uklidňující prostor pro duši i mysl. 

Okna nad obytnými prostory vám poskytnou dodatečné světlo a čerstvý vzduch, i když jsou mimo dosah. Střešní okna VELUX se solárním nebo elektrickým pohonem jsou ideální pro tyto situace, například u vysokých stropů. Tento inovativní systém dálkově ovládaných oken a vnitřních i venkovních rolet umožňuje jejich otevírání a zavírání pouhým stisknutím tlačítka. Pomocí ovladače se snadno a rychle dostanete ke každému oknu. Jsou ideální pro těžko přístupná místa a představují nejlepší volbu pro čerstvý vzduch a lepší komfort v interiéru. Obrázky toho, čím by tato stavba mohla být, připomínají, že někdy tmavá, zastaralá místnost není nic jiného než plátno, na kterém si můžete vytvořit svůj vysněný domov. Jakmile světlo naplní místnosti jasem a teplem, místo není jen „dost dobré“ k tomu, abyste v něm žili; stane se pro vás ostrovem zdravého, vyrovnaného a produktivního života.

Doporučené výrobky VELUX
Střešní balkon VELUX (GDL)
Přejít k výrobku
Střešní okno GGL s elektrickým napájením
Přejít k výrobku
Zatemňující roleta (DKL)
Přejít k výrobku