{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Projekt přinášející více prostoru i denního světla

Přeměna nevyužívaného podkroví v teplý a příjemný prostor pro práci z domova a cvičení. To byl původní plán Jeana-Christopha, který měl na prvním místě v seznamu také denní světlo. Plánem majitele bylo zrenovovat celý dům a vytvořit v podkroví místnosti, které lze využít pro pracovní styl, jenž se v posledních letech stal normou – v tomto odděleném, ale dobře prosvětleném prostoru domu se lze při práci z domova snadno soustředit a díky slunečnímu světlu získat motivaci i k procvičování svalů. Dvojím cílem tohoto projektu bylo zvětšit obytný prostor domu a zlepšit jeho energetickou účinnost ve spojení s velkou poptávkou po denním světle. Velkou pozornost si zasloužil také lepší přístup denního světla.

Kvalita a spolehlivost

Majitel se rozhodl vytvořit prostor, který obstojí ve zkoušce času a bude sloužit jako užitečná část domu po dlouhá léta. „Vybrali jsme si výrobky VELUX, protože tento výrobce nabízí mimořádně široký sortiment. Díky němu jsme dokázali najít řešení, jež předčilo naše očekávání z hlediska denního světla. Značka VELUX navíc představuje zaručenou kvalitu a spolehlivost při renovaci střech,“ svěřuje se majitel Jean-Christophe. Střešní okno VELUX je ideální pro přivádění denního světla a čerstvého vzduchu do malých místností, na schodiště i do koupelen. Zároveň úžasně změnilo i tento konkrétní půdní prostor. Lze je instalovat níže, takže nabízejí i lepší výhled než většina střešních oken.

Hlavní přínosy střešních oken VELUX

Jakmile byla střecha otevřena, změna byla okamžitá a majitel hned pochopil, že dostane to, co chce: „Nový pokoj zaplavený světlem a s výhledem do zahrady díky řešení VELUX. Střešní okna zaručují denní světlo a pohodlí,“ pokračuje Jean-Christophe.

Sarl Leveque

Leveque Entreprise

Úkolem bylo přivést přirozené denní světlo do místnosti, kde dříve žádné otvory nebyly. Majitelé si přáli pohodlnou místnost, protože zde plánovali zřídit kancelář a také prostor pro cvičení. Bylo zřejmé, že budeme muset přidat okno. Vždy je příjemnější mít možnost dívat se ven, a ne jen do zdi.

Nová místnost

„Hodně mě to překvapilo a potěšilo zároveň; výsledky byly ještě lepší, než jsem si představoval. Nový pokoj zaplavený světlem a s výhledem do zahrady díky střešním oknům,“ vzpomíná Jean-Christophe, který nyní rád využívá přidaný prostor ve svém domě. Díky střešním oknům je krásný výhled i z podkroví. Díky tomu jsou všechny prostory otevřenější a vzdušnější. Vytváří spojení s okolím, přináší do domu přírodu a dodává celému podkroví energickou a zároveň spokojenou atmosféru.

"Hodně mě to překvapilo a potěšilo zároveň"
– Jean-Christophe, majitel
Chtěli světlý, prostorný pokoj

„Začali jsme s podkrovním prostorem bez oken. Klient si přál světlou, prostornou místnost, kde by mohl instalovat cvičební nářadí a zřídit pracovnu. Výrobky VELUX přinesly dostatek denního světla a hlavně nám umožnily vytvořit větší podlahovou plochu. I když sedíte na podlaze, máte krásný výhled ven.“ vysvětluje Sarl Leveque, Leveque Entreprise.

Doporučené výrobky VELUX
Střešní okno se spodním ovládáním
Přejít k výrobku
Zatemňující roleta (DKL)
Přejít k výrobku

Lehká venkovní roleta (SSS)
Přejít k výrobku