{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Žádané rodinné domy

Moderní developeři se snaží vytvářet flexibilní plány, které lze snadno realizovat a zároveň přizpůsobit konkrétním potřebám každého majitele domu.

Projekt Countryside Homes, ideální pro moderní rodinný život, nabízí výběr samostatně stojících domů a dvojdomů se dvěma, třemi a čtyřmi ložnicemi, z nichž každý je nádherně prostorný a vybavený nejnovějšími nezbytnými prvky.

Domov zaplavený světlem

Toto útulné, ale světlé místo je pro Dunhamovy jako stvořené. Dům nabízí dokonalou rovnováhu mezi prostorem a praktičností pro moderní rodinný životní styl, vytváří velkorysý prostor pro společné chvíle, ale zároveň nabízí zákoutí pro každého, kdo chce být sám.

Moderní otevřenou kuchyň s jídelnou Dunhamových zaplavuje světlo jak ze střešních oken VELUX, tak z francouzských oken, čímž se maximálně využívá denní světlo a čerstvý vzduch. Díky tomu je práce v kuchyni snazší a zdravější a rodina je propojena s přírodou prostřednictvím měnícího se denního světla a mraků procházejících nad jejich jídelním stolem.

Ložnice z projektu Countryside Homes se střešními okny VELUX
Probouzení do slunečních paprsků

V prvním podlaží jsou tři velké ložnice a rodinná koupelna se samostatným sprchovým koutem, zatímco ve druhém podlaží najdete hlavní ložnici s vlastní úžasnou sestavou střešních oken VELUX.

Doporučené výrobky VELUX
Střešní okno s elektrickým napájením
Přejít k výrobku
Zatemňující roleta (DKL)
Přejít k výrobku

Lehká venkovní roleta (SSS)
Přejít k výrobku