Stačí jeden pohled a máš jasno

Posuň pro přidání střešních oken

Posuň pro přidání střešních oken

Světlo probudí tvůj domov k životu

Představ si svůj vysněný domov, kde na tebe čeká prostor a světlo. Přidáním střešních oken VELUX totiž můžeš dosáhnout zásadních změn! Proměň svůj domov ve svěží prostor plný denního světla a užívej si domácí pohodu každý den.

Proč si vybrat VELUX? Zde jsou hlavní důvody:

Kvalita

Ve společnosti VELUX dbáme na nejvyšší kvalitu a spolehlivost našich výrobků. A proto podrobujeme naše střešní okna přísným testům. Můžeš se spolehnout, že ti budou všechny výrobky VELUX spolehlivě sloužit dlouhá léta.

Střešní okna VELUX jsou vyrobena s ohledem na co nejdelší životnost. Klikni a zjisti více.

Zdravý životní styl

Ve společnosti VELUX si uvědomujeme význam optimální teploty, denního světla a kvality vzduchu pro zdravé životní a pracovní prostředí. Naše řešení nejen podporují zdravé bydlení, ale také podporují úspory energií, čímž přispívají k ochraně klimatu.

Zkušenost

Zakladatel společnosti VELUX vytvořil první moderní střešní okno v roce 1942. Od té doby neustále přizpůsobujeme své výrobky měnícím se potřebám zákazníků a etablujeme značku VELUX jako synonymum odborných znalostí a silné pozice na trhu.

Skandinávský design

Střešní okna VELUX jsou symbolem inovativního skandinávského designu. Tato řešení upřednostňují pro pohodlné bydlení jednoduchost, funkčnost a minimalismus. Zajišťují přirozené světlo, větrání a energetickou efektivitu.

Podívej se na náš příběh proměny

Je těžké nevracet se k příjemným představám, že? Pomocí střešních oken VELUX můžeš své představy o lepším bydlení snadno proměnit ve skutečnost.

Klikni na video a nech se inspirovat!

Zvyš komfort svého bydlení tak, aby odpovídal tvému životnímu stylu

Klikni na jednotlivé body a dozvíš se víc

Objev prostor

Na rozdíl od vertikálních oken střešní okna VELUX vynikají tím, že zvětšují prostor zachycením světla přicházejícího shora. Umožňují panoramatický výhled na oblohu a plynule spojují interiér s venkovním prostředím.

Prosvětli prostor

Strategické umístění střešních oken VELUX maximalizuje přirozené denní světlo, zvyšuje vizuální světelný efekt a vytváří zdravější vnitřní prostředí, které minimalizuje stíny a vytváří vyvážený prostor k ideálnímu bydlení.

Rozšiř prostor

Střešní okna VELUX upoutávají pohled a umocňují pocit prostornosti. Tento designový prvek je odlišuje od tradičních vertikálních oken, která nemusí nabízet stejný prostorový efekt.

Zvyš komfort svého bydlení tak, aby odpovídal tvému životnímu stylu

Klikni na jednotlivé body a dozvíš se víc

Zkrášlení podkrovních prostor tě přiblíží k vysněnému domovu.

Útulnost

Díky novým střešním oknům VELUX se můžeš nastěhovat do útulného domova plného denního světla, který tě naplní štěstím.

Teplo domova

Nech třeskutou zimu venku. Užívej si teplo domova, které ti poskytnou dobře izolující střešní okna VELUX.

Designový trend

Design střešních oken VELUX inspirovaný skandinávským stylem klade důraz především na jednoduchost, funkčnost a minimalismus při zachování důrazu na praktičnost a odolnost.

Nastartuj proměnu svého domova s dotačním programem NZÚ

Státní dotace ti pomůže přiblížit se svému vysněnému bydlení a ulehčit tvé peněžence. Zajisti si své vysněné bydlení se střešními okny VELUX.

Objev naše střešní okna

Díky široké nabídce střešních oken a příslušenství VELUX můžeš i ty najít dokonalé řešení, které bude vyhovovat nejen podmínkám, které máš, ale i tvému životnímu stylu.