{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}

Když architekt dostal volnou ruku v představách o tom, čím by se tento klasický, ale trochu nudný dům mohl stát, nápady se jen hemžily a výsledek byl dechberoucí. „Většina lidí si neuvědomuje, kolik znamená přirozené světlo a výhled do přírody a jaký rozdíl to může způsobit,“ vysvětluje architekt. „Se správnými okny je zajištění těchto vlastností mnohem snazší, než by si člověk myslel.“

V ložnici se díky dodatečným oknům a střešnímu balkonu změnil nudný, obyčejný a tmavý pokoj na světlý, vzrušující a luxusní prostor pro dospělé, kde se můžete těšit na rána překypující energií.

Otevřený střešní balkon VELUX umožňuje vyjít z místnosti ven na vzduch a zavřený poskytuje spoustu denního světla. To vám dává možnost začít den popíjením kávy na čerstvém vzduchu, zatímco jste stále ve své ložnici – žijete život na vysoké noze, který se obvykle zažívá jen v luxusních hotelech.

Pokud chcete mít krásný panoramatický výhled nebo lepší přirozené větrání, můžete otevřít horní část střešního balkonu. Pokud chcete vyjít ven, jednoduše otevřete horní část a spodní vyklopíte ven.

Přidání dalších střešních oken je nejrychlejší způsob, jak výrazně zlepšit pocit prostoru a otevřenosti vašeho domova. A když máte možnost je libovolně kombinovat, vytváří to příležitost pro ještě světlejší nebo dokonce úchvatnější místnosti.
Pomocí střešních oken VELUX si můžete vytvořit vlastní jedinečnou kombinaci a přizpůsobit si tak svůj prostor. Existuje řešení pro každou potřebu, ať už potřebujete dvě okna vedle sebe, sestavu oken nad sebou nebo třeba sestavu čtyř oken. Ať už máte na mysli jakoukoli kombinaci, můžete své sny o denním světle proměnit ve skutečnost.

Jednoduchá střešní okna jsou ideálním řešením pro malé prostory, například schodiště. V tomto domě je díky světlu shora pohyb po schodišti bezpečnější a okno zároveň otevírá prostor a dodává celku modernější a elegantnější vzhled – kdo by to byl řekl, že jednoduché funkční schodiště může vypadat tak působivě?
Barevnou paletu domu tvoří převážně neutrální barvy, které vytvářejí uklidňující, mírumilovné, čisté a moderní prostředí. Dřevěná okna se k této estetice hodí, ale barevný nádech na žlutých roletách vnáší do dětského pokoje trochu hravosti. Rolety jsou také skvělým řešením regulace slunečního světla, ať už vaše ratolesti potřebují více světla na hraní, čtení nebo učení; tlumené světlo pro přípravu ke spánku, poslech pohádek a relaxaci, nebo dokonce úplnou tmu pro dobrý spánek nebo zdřímnutí po obědě.
Po renovaci se tento poněkud fádní a jednoduchý dům proměnil v dům plný světla a luxusu, který pod klasickými okny vytváří dokonalý domov pro celou rodinu.

Doporučené výrobky VELUX

Střešní okno VELUX (GGU)
Přejít k výrobkům
Střešní balkon VELUX (GDL)
Přejít k výrobkům
Zatemňující roleta (DKL)
Přejít k výrobkům