VELUX Nabídka

Vytvářejte a odesílejte nabídky svým zákazníkům snadno a rychle. V novém nástroji VELUX Nabídka stačí jen několik kliknutí a najdete produkty VELUX i s jejich cenami, přidáte vlastní produkty a služby a na závěr vyhotovenou nabídku předložíte vašim zákazníkům.

Jak začít

 • 1. krok

  Požádejte o přístup

  Klikněte na odkaz a vložte údaje o své firmě. 


  Založení přístupu může trvat až 24 hodin.

 • 2. krok

  Vytvořte novou nabídku

  Přejeďte myší na tlačítko Vytvořit novou, jak je znázorněno na obrázku níže, a vyberte tuto možnost.

 • 3. krok

  Přizpůsobte svou nabídku

  Do informací o vašem účtu můžete nahrát logo své firmy, zadat patičku emailu, vzorové podmínky a aktualizovat vaši adresu.

  Vše stačí zadat pouze jednou, údaje se promítnou do všech nabídek.

  Přímo v nabídce můžete zadat informace jako pozdrav, adresa zákazníka a časové rozmezí platnosti nabídky. Až vyplníte tyto informace, klikněte na tlačítko Uložit a zavřít informace o zákazníkovi. Tím vše uložíte a přesunete se k zadání produktů a služeb.

 • 4. krok

  Přidejte produkty a služby

  Zde můžete přidávat výrobky VELUX stejně jako další výrobky, které montujete, nebo služby, které nabízíte:

  • Využijte praktickou vyhledávací lištu, kde najdete výrobky VELUX – jakmile začnete psát kód výrobku, systém začne hledat výrobky, které zadání odpovídají, nemusíte si proto pamatovat přesný kód.

  • Klikněte na tlačítko Přidat nový řádek pro vložení položek/služeb, které nabízíte.

 • 5. krok

  Vložte daně a slevy

  Ceny výrobků VELUX jsou předvyplněny, budete však muset vložit ceny výrobků a služeb, které nejsou VELUX.

  Můžete zadat daně a slevy. U každé položky je pole pro uvedení slevy (procentuálně nebo finanční částkou). Pokud si  naopak přejete cenu navýšit, začněte slevu znakem mínus "-". Slevu můžete nabídnout i z celkové částky a doplnit ji popiskem.

 • 6.  krok

  Uložte a odešlete

  Po zadání všech výrobků a služeb, klikněte na tlačítko Uložit nabídku.

  Máte téměř hotovo! Nyní se stačí rozhodnout, jakým způsobem chcete odeslat nabídku. Klikněte na tlačítko Odeslat, tisknout nebo exportovat…

  Pokud vyberete možnost Poslat emailem, systém převede nabídku do formátu PDF a odešle ji na email, který uvedete v následujícím okně, viz obrázek.

  Toto jsou základy tvorby nabídky. Vyzkoušet můžete i další funkce jako je vyhledávání výrobků pomocí horní lišty nebo ukládání výrobků mezi oblíbené pro jejich snadnější dohledávání.

  Nezapomeňte, že tento nástroj můžete použít pro vytvoření všech svých nabídek, nejen VELUX. Pro jakoukoli práci, kterou děláte, můžete nabídky snadno vytvářet, odesílat a spravovat.