Podívejte se s námi na příběhy o tom, jak denní světlo dokáže změnit prostor v oblíbené místo

Denní světlo, na rozdíl od umělého, odhaluje přirozené barvy

Vytvářejte ty nejlepší prostory pro děti. Správná orientace a optimální osvětlení pracovního místa a výhled ven jsou základními prvky dobře vyřešeného dětského pokoje.

Pohybující se slunce a mraky oživují místnost

Obývací pokoj je většinou místnost, ve které doma trávíme nejvíce času. Neexistuje žádná náhrada přirozeného denního světla, které v průběhu dne mění svoji intenzitu a barvy a místnost doslova oživí. Vystavení se dennímu světlu snižuje pocit únavy a prodlužuje den.

Denní světlo vytváří v místnosti atmosféru a drama

Moderní bungalov umožňuje cílené osvětlení míst, která využíváme nejčastěji. Světlo přicházející shora je ideálním způsobem prosvětlení i střední části dispozice domu. Strop otevřený u hřebene střechy už je jen pomyslnout třešničkou na dortu.

Povinností architekta je přivádět do budov světlo

Je mnoho způsobů, jak přeměnit prázdné podkroví na atraktivní bydlení. Ale jen dostatečný přísun denního světla a krásný výhled dokážou podkrovnímu bytu dodat zvláštní kouzlo.

Každá místnost si zaslouží přístup k dennímu světlu

Přirozeně osvětlená koupelna je snem snad všech obyvatel bytů. Poslední patro nabízí možnost přívodu denního světla skrze světlík, a to bez ztráty pocitu soukromí. Tato malá změna nejen že uspokojí obyvatele, ale  navíc zvýší hodnotu nemovitosti.

Strategie rozložení denního světla je rozhodujícím faktorem mezi dobrým a špatným návrhem místnosti

K efektivní práci potřebujete ve své domácí kanceláři  víc než jen pracovní stůl s počítačem.  Nejdůležitějšími věcmi jsou dostatek denního světla, čerstvý vzduch a adekvátní možnost zastínění.
Partnerský program VELUX DESIGN PRO