Online technická školení
pro pokročilé montážní firmy

Vyberte si z nabídky kurzů pro rok 2022:

Montáž elektrických výrobků VELUX

Online kurz pro všechny, kdo se chtějí zdokonalit v montáži střešních oken a doplňků. Rozšiřte své znalosti v trendové oblasti automatizace domácnosti. Buďte moderní a naučte se něco navíc, co vám zajistí konkurenční výhodu!

  • Seznámíte se s novými trendy v bydlení a s principy chytré domácnosti. Zorientujete se v nabídce dálkově ovládaných výrobků VELUX. Dozvíte se, jak funguje inteligentní hlídač zdravého vnitřního prostředí VELUX ACTIVE with NETATMO.
  • V praktické části uvidíte, jak snadno lze z manuálně otvíraných střešních oken udělat okna s dálkovým ovládáním. Na videích podrobně rozebereme postup dodatečné motorizace okna i vnitřní rolety. Naučíte se, jak okno doplnit o motor se solárním pohonem, který nepotřebuje připojení do elektrické sítě.

Výměny střešních oken

Online kurz pro všechny, kdo se chtějí zdokonalit v montáží střešních oken a získat komplexní informace o výrobcích VELUX. Pokud se zaměřujete na rekonstrukce interiérů, nenechte si ujít!

  • Získáte přehled o sortimentu VELUX od roku 1990. Zjistíte, čím se odlišují různé produktové řady a jak jsou kompatibilní jednotlivé generace střešních oken. Poradíme vám, jak posoudit vhodnost výměny v dané střešní konstrukci. Dozvíte se, jak postupovat při výměně oken od jiných výrobců.
  • Názorná videa vám detailně ukáží, jak na to. Seznámíte se se třemi způsoby montáže střešních oken. Naučíte se, jak vyměnit stará střešní okna za nová při použití různých postupů a montážních produktů.

Přihlášení zatím není možné.

Montáž světlovodů VELUX

Online kurz pro všechny, kdo chtějí vedle střešních oken montovat i další výrobky k prosvětlení interiéru. Zájem o světlovody stále roste – ujasněte si správné postupy při jejich montáži!
  • Seznámíte se s funkcí světlovodu a jeho přínosem pro zákazníka. Získáte přehled o nabídce světlovodů VELUX a poznáte rozdíly mezi jednotlivými typy. Zjistíte, kdy použít který světlovod a jaké další prvky je možné k němu zvolit.
  • Naučíte se montovat různé typy světlovodů VELUX. Názorná videa ukáží, jak se vyhnout chybám a správně připojit světlovod na každou část střešní konstrukce. Získáte jistotu při napojení difuzéru na různé typy podhledů.

Přihlášení zatím není možné.