Více informací
Nápady do ložnice – Ve svých snech se panoramatickým výhledem do vesmíru dotkněte hvězd

Spánek pod hvězdami

Díky strmému sklonu střechy bylo možné v této ložnici namontovat skupinu čtyř velkých střešních oken, která nyní skýtají skvělý panoramatický výhled. Všechna jsou mimo dosah, a proto byla použita střešní okna VELUX INTEGRA®, která lze ovládat pomocí našeho dotykového dálkového ovladače. Ve všech oknech jsou namontovány markýzy, které až o 90 % redukují teplo, aby i v horkých slunečných dnech bylo v ložnici příjemně. Průsvitná síťovaná látka vpouští do pokoje světlo a zachovává možnost výhledu.

Nápady do moderní ložnice
Více informací
Nápady do ložnice – Zářivější ložnice

Zářivější ložnice

Díky skupině střešních oken tato ložnice v horním patře nyní v průběhu dne maximálně využívá hojnosti přirozeného světla. S praktickým horním ovládáním našich standardních oken je otevírání doslova hračka i v případě, že hned pod oknem stojí postel. A bílé křídlo dodává pokoji čistou, moderní tvář.

Inspirace pro ložnice
Více informací
Nápady do ložnice – Maximálně využijte svůj prostor

Maximálně využijte svůj prostor


Dva světlíky VELUX dávají prostoru nový rozměr a vnášejí do něj víc přirozeného denního světla, čímž místnost projasní.
Denní světlo v ložnici – nápady
Více informací
Váš nový balkón

Váš nový balkón

Tento pokoj se vyznačuje jedinečnou kombinací inovativního balkonu VELUX CABRIO® a sestavy střešního okna se spodním ovládáním a neotvíravým oknem dole. Z balkonu VELUX CABRIO® se za pár sekund stane malý balkonek.
Více informací
Vneste do pokoje ideální světlo

Vneste do pokoje ideální světlo

Do této ložnice s vysokými pozednicemi vnášejí denní světlo tři střešní okna VELUX s horním ovládáním a čirým lakovým nátěrem. Pokud potřebujete tmu během dne, pak venkovní rolety zajistí 100% zatemnění. Stažením rolet změkčíte denní světlo pronikající dovnitř a získáte soukromí.
Více informací
Ložnice na den i noc

Ložnice na den i noc

Tři střešní okna s horním ovládáním a čirým lakovým nátěrem poskytují světlo a umožňují výhled na stromy. Všechna okna mají zatemňující rolety, které zaručují zdravý spánek v noci a 100% zatemnění během dne.

Více informací
Víc světla a lepší výhled – Nápady do ložnice

Víc světla a lepší výhled – Nápady do ložnice

Do této ložnice bylo možné namontovat dvě střešní okna se spodním ovládáním, která poskytují úžasný panoramatický výhled. Pod střešními okny se spodním ovládáním byla namontována okna se speciální funkcí GIU, která umožňují krásný výhled do zahrady – a vnášejí ještě víc denního světla.