Bydlete lépe a úsporněji s výrobky VELUX

Chcete ušetřit peníze za energie? Čím víc tepla necháte utíkat z domu ven, tím víc budete muset v zimě topit. Každé vylepšení tepelněizolačních vlastností obálky domu proto pocítíte ve své peněžence. Na investice do kvalitnějších a úspornějších výrobků navíc můžete čerpat dotaci z programu Nová zelená úsporám. 

Slabým článkem tepelné izolace budov bývají výplně stavebních otvorů. Stará okna s dvojskly už nedokážou dostatečně bránit únikům tepla. V rámci snižování potřeby energie na vytápění se zaměřte na moderní okna s trojskly, která mají daleko lepší tepelněizolační vlastnosti. Střešní okna orientovaná na jih, východ nebo západ navíc přinášejí tepelné zisky ze slunečního záření a mohou pozitivně ovlivnit energetickou bilanci domu. Získejte dotaci i na venkovní stínění, které vám vyřeší problém přehřívání.

Poradíme vám, jak vybrat výrobky, které snižují náklady na vytápění a splňují podmínky pro získání dotace. Pojďme společně cestou proměny vašeho domova v krásnější, zdravější a úspornější místo.

S čím vám pomůže VELUX?

VELUX nabízí pomoc s výběrem a speficikací produktů pro zpracování projektu. Pro podání žádosti, realizace a získání dotace postupujte podle doporučení na stránkách Nové zelené úsporám.

Zajímá vás, jak výrobky VELUX zlepšují energetickou bilanci domu? 

Nechte nám svoji e-mailovou adresu a my vám na ni pošleme užitečné tipy a informace.

STAČÍ JEDEN POHLED
A MÁTE JASNO.

Střešní okna a solární panely - jde to k sobě!

Střecha může být v úspoře energií vaším velkým pomocníkem, proto neváhejte využít její potenciál naplno! Instalujte vedle svých moderních střešních oken solární panely, na které rovněž můžete získat dotaci z programu Nová zelená úsporám. Jen nezapomeňte, že minimální vzdálenost fotovoltaických panelů od střešních oken musí být jasně uvedena v požárně bezpečnostní zprávě.

Jak se vám líbí tato kombinace střešních oken a solárních panelů?